Sayfa 463/633 İlkİlk ... 363413453461462463464465473513563 ... SonSon
Arama sonucu : 5064 madde; 3,697 - 3,704 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

1. telefon arama emirleri ile çok çok iyi maşallah..
    çünkü emirleri görüp nokta satışı yapanlar bi anda kaç kez devre kestirdi.. ona rağmen ortaklar sağlam durdu..
    şu Rüçhan bitsin artık.. Ana KENT'imize bakalım

2. KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU
    BORSA İSTANBUL A.Ş.
    BISTECH Pay Piyasası Alım Satım Sistemi Duyurusu
    Özet Bilgi
    Pay Piyasasında Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi

İlgili Şirketler [KENT] İlgili Fonlar []
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi -
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında, KENT.E payları 16/09/2020 tarihli işlemlerden (seans başından) 30/09/ 2020 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar tek fiyat işlem yöntemi ile işlem görecektir.
    Not: VBTS kapsamında getirilen tedbirler; pazar değişimi ve diğer nedenlerle uygulanacak olan açığa satış ve kredili işlem yasaklarından ve brüt takas uygulamasından ayrı olarak değerlendirilmelidir. Piyasa yapıcılı sürekli işlem yöntemiyle işlem gören paylarda, tedbir nedeniyle tek fiyat işlem yöntemi uygulandığı süre boyunca piyasa yapıcılık faaliyeti yapılmaz.
    SPK'nın 30/06/2020 tarihli kararı uyarınca Borsa İstanbul A.Ş. Pay Piyasalarında ikinci bir duyuru yapılıncaya kadar BIST-30 Endeksi dışında kalan paylarda açığa satış işlemleri yasaklanmıştır.
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)

3. Kesin olarak belli oldu artık bu adamlar haber öncesi satışa geçiyor.
    Zaten haberden sonra taban taban düşüyor.
    SPK da adamları var diye düşünüyorum haberi önceden öğrenip pozisyon alıyorlar ya da bu cezayı kendileri istiyor neyse artık.
    İki tarafta KY ye karşı...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by Alabandan Yazıyı Oku
    Kesin olarak belli oldu artık bu adamlar haber öncesi satışa geçiyor.
    Zaten haberden sonra taban taban düşüyor.
    SPK da adamları var diye düşünüyorum haberi önceden öğrenip pozisyon alıyorlar ya da bu cezayı kendileri istiyor neyse artık.
    İki tarafta KY ye karşı...
    Öncelikle sipeka yı tebrik eder alayının !!!!!!!!!!!!!!!! neyse artık yükümü azalta azalta gıdıyorum herkese bol kazanclar
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

5. Endeks devrildi neredeyse bugün ama Kent yine iyi durdu bence. Daha ne yapsın? O saatte bütün hisselerde düşüş yaşandı. Artık Kent de endekse endeksli çalışıyor. Ne de olsa bir sürü lotu var.
    Herkes aklını pazara çıkarmış, yine kendi aklını almış.

6. SPK madem ki tek fiyat sistemi uygulayacak ky zarar görmemesi için ise bu yasak ya da yasaklar öncelikle hisse fiyatının düşüş yönünde sabitlemesi düşüşüne izin vermeyip yükseliş önüne de engel olmamalı ki ky yi korusun...
    Kararı aldın fiyat nedir? Fiyat 477 TL bu fiyat altına düşemez kararı eklenmeli bu SPK yasasına ancak bu şekilde korur ky yi diye düşünüyorum.
    Önceki bürüt takas vs tek fiyat kararlarından sonra tüm şirketlerin borsadaki fiyatlarına bakın taban taban düşmüştür.
    KY, SPK eliyle zarara uğramıştır...

Hem spekülatifler olmasa hisseleri kimse almaz diyeceksin spekülatif hareketlere izin vereceksin sonra bu hisse fiyatı yükseliyor diye ceza üstüne ceza uygulayacaksın.

Sportif hisselere de bakın SPK bürüt takas açığa satış vs cezaları vermesiyle taban taban düşüyorlar.

Tavan olan hisse fiyatı haber öncesi tavan bozuluyor sonra malı boşaltıyorlar.
    Sonra haber geliyor sonraki gün tek fiyat sistemi işleminde KY işlem yapamıyor tabanlar serisi başlıyor sonra malı boşaltan ağalar alttan topluyorlar. Adalet bunun neresinde. SPK da kim sızdırıyor bu bilgileri.
    Cimer de yazın yazalım...

7. Rüçhan alış satış son gün 2350 r satan oldu hatta 2251 ne diyelim bir hesap makinesine böl çarp 4 işlem işte hayırlısı olsun

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    648.402,77 0,3 0,3
    699.062,49 0,32 0,32
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

Sayfa 463/633 İlkİlk ... 363413453461462463464465473513563 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •