Sayfa 433/935 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483533933 ... SonSon
Arama sonucu : 7473 madde; 3,457 - 3,464 arası.

Konu: Dolar/TL 'nin geleceği

1.  Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    hee tabi onlar girince ordu da adalet de üniversiteler de şahlandı maşallah.
    Fetönün girdiği tüm yerleri saymışsın. Sonuç ortada.
    fetö emperyalizmdir, yıllardır Türkiye de iktidar olan da o idi, 15 temmuzla iktidarlarına son verilmiştir. Ben bunu bilir bunu söylerim. O halkı yok sayan zihniyet de onların maşaları idi, hepsi dersini almıştır artık. SİZ DE almış olmalısınız.
    Son düzenleme : kitapci34; 06-10-2019 saat: 01:29.

Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    ne oldu ki?
    Gösteriler devam ediyor.
    Göstericilere rastgele ateş açılıyor. Havan mermileri de kullanılmış..
    Bağdat’ta Sadr şehrine 20 havan mermisi düştüğü, 20 kişinin öldüğü söyleniyor...

3.  Alıntı Originally Posted by sar Yazıyı Oku
    Gösteriler devam ediyor.
    Göstericilere rastgele ateş açılıyor. Havan mermileri de kullanılmış..
    Bağdat’ta Sadr şehrine 20 havan mermisi düştüğü, 20 kişinin öldüğü söyleniyor...
    Orta doğu için sadece bir VAKA, bu coğrafyada oyun bitmez, avrupa değil.

4.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    fetö emperyalizmdir, yıllardır Türkiye de iktidar olan da o idi, 15 temmuzla iktidarlarına son verilmiştir. Ben bunu bilir bunu söylerim. O halkı yok sayan zihniyet de onların maşaları idi, hepsi dersini almıştır artık. SİZDE almış olmalısınız.
    Fetönün emperyalizm olduğu tamam da,
    geri kalan atv saçmalıklarını anlatma bana.

Bu arada "siz de" ayrı yazılır diyorum ve artık yatıyorum.
    Sen de Türkçe konusunda biraz kendini geliştir kitapçı.
    Bak bütün bademler üniversitelere girmiş, avukat falan olmuş, biz sana hala ilkokul dil bilgisi öğretiyoruz.

5. Bir satırlık yazı mı kırk kere düzeltiyorum klavyeyi pratik kullanamadığımdan ve ışık yakmadan oturduğum için farkındasınızdır, takılma öyle şeylere türkçe dersinde değiliz.

Vay bebişim buradaymış da, ahkam kesiyormuş da!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    vay bebişim buradaymış da, ahkam kesiyormuş da!
    Ben de gaya zıbarmamaıştır şimdi damlar buraya deye aklımdan geçiyordu, ben kayayım artık senin ayarsızlığınla uğraşamam.
    Iyi akşamlar

Her şeyi boş ver de şu zehir gibi çalışan kafanı borsaya yor HİSSE BUL, alalım.

Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    fetö emperyalizmdir, yıllardır Türkiye de iktidar olan da o idi, 15 temmuzla iktidarlarına son verilmiştir. Ben bunu bilir bunu söylerim. O halkı yok sayan zihniyet de onların maşaları idi, hepsi dersini almıştır artık. SİZ DE almış olmalısınız.

Bebişim Feto bu paralari kendi darphanesindemi basti, A.K. partisi onay verdi de basıldı bu paralar!

Aşkım, o kadar Fetocu generali de CeHaPe atamadı, o iti MGK ya yaşını erteleyip uye yapmadı!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 433/935 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483533933 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •