Sayfa 270/344 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320 ... SonSon
Arama sonucu : 2746 madde; 2,153 - 2,160 arası.

Konu: SELEC - Selçuk Ecza Deposu

1.  Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Sevgili arkadaşlar
    Bakın burası önemli
    Sen kazandın ben kazandım derdinde değilim
    Bilgi edinme paylaşma yeri
    Az önce gazete paylaştım
    Neden
    Bir arkadaş ben akşama kadar haber izledim görmedim dedi
    Ben de paylastim
    Başka bilgi belge var ise paylaşın hepimiz bilelim.belge derken araştırma raporu falan değil.bakin deva da turşucu 6 aylık bilanço analizi yaptı herkes veryansın etti adama
    Adamın verdiği bilgi doğru çıktı.hisse taban yiyordu herkes turşucu ya yüklendi
    Doğru söyleyeni dokuz köyden kovalar

Şimdi senaryo üzerinde duralım
    Yüzde 30 sağlık bakanlığı borç silerse selec ne olur?
    Hisse yüzde 30 değer kaybeder mi?
    8.75 x 30 yaklaşik 2600 TL eder
    6.15 e kadar inebiliriz demek istediğim bu
    Zaten pandemi ilaç satışını azalttı bunu 6 aylık bilanço gösterdi
    Onu da eklersek 5 e kadar parasutsuz ineriz

Ha sağlık bakanlığı yüzde 30 haberini yalanlara o başka

Ytd
    Baskan tertemiz piril piril bir bellek... 5 az demisin 1 tl de bari iskembeden atmak bedava

2.  Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Açılışı acemiler
    Kapanışı ustalar yapar
    Hisseler aşağı gelirken toplanır
    Yukarı çıkarken elden çıkarılır

Yüzde 30 kesinti haberi düşsün bak bakalım nereye gidiyor nereye geliyor
    Ytd
    10 eylülden beridir olumsuz yazılar yazıp duruyon,sen yazdığından beri hisse %12 gitmiş hala konuşuyorsun.
    Ben sizin yerinizde olsaydım,değil #selec topiğinde yazmak,uzaktan bile bakamazdım.
    Selec'den istediğimi aldım.(%6 karla sattım)senin olumsuz faktörün olmasaydı %4 daha kazanacaktım.

3. Sayın Honky, burada zaman zaman çok doğru yazılar yazdınız.Bazen de yanıldınız.tabi ki gayet normal.Hepimiz yanılgılar da yapıyoruz doğru hareketlerde de bulunuyoruz.Sadece Halk Tv de çıkan % 30 kesinti haberi doğru.Zaten siz de haberi paylaştınız .burada sorun yok.Ben de genellikle Halk Tv seyrediyorum.Fakat bu haber beni tatmin etmedi.Cumhuriyet tarihimizde devletin - iktidarın hak edilen bir parayı ödemediğine ben rastlamadım,duymadım.Eğer var ise lütfen yazın.Ayrıca yerel gazete de çıkan fahiş fiyatla Selec'in ne alakası var anlamadım !..Daima özel hastaneler fahiş fiyat uygularlar.Bu yeni bir olay değil. Yukarıda yazdığım gibi olayın selec ile de bir alakası yok...Bana göre Selec çok ucuz kaldı.Zatüre ve grip aşıları ile olası corona aşısı selec'e fazlasıyla yarar.Hareket tamamen buradan kaynaklanıyor diye düşünüyorum..

Alıntı Originally Posted by ebcim Yazıyı Oku
    Sayın Honky, burada zaman zaman çok doğru yazılar yazdınız.Bazen de yanıldınız.tabi ki gayet normal.Hepimiz yanılgılar da yapıyoruz doğru hareketlerde de bulunuyoruz.Sadece Halk Tv de çıkan % 30 kesinti haberi doğru.Zaten siz de haberi paylaştınız .burada sorun yok.Ben de genellikle Halk Tv seyrediyorum.Fakat bu haber beni tatmin etmedi.Cumhuriyet tarihimizde devletin - iktidarın hak edilen bir parayı ödemediğine ben rastlamadım,duymadım.Eğer var ise lütfen yazın.Ayrıca yerel gazete de çıkan fahiş fiyatla Selec'in ne alakası var anlamadım !..Daima özel hastaneler fahiş fiyat uygularlar.Bu yeni bir olay değil. Yukarıda yazdığım gibi olayın selec ile de bir alakası yok...Bana göre Selec çok ucuz kaldı.Zatüre ve grip aşıları ile olası corona aşısı selec'e fazlasıyla yarar.Hareket tamamen buradan kaynaklanıyor diye düşünüyorum..
    Üstad işte bu demek istediğim
    Yüzde 30 kesintiye giderse ne olur?
    Problem bu
    Ne şirketten ne sağlık bakanlığindan yalanlama gelmedi
    Demek ki bu olay gerçek
    Bakın ben hisse düşsün millet zarar etsin demiyorum.
    Ama önemli bir haber selec için
    Hisseyi bir anda ters köşeye çekebilir.(ben olasılığı yazıyorum?)
    Bazi arkadaşlar hala bana saldiriyorlar
    Ben kalkıp şirketten yüzde 30 borç silin demedim
    Hissedeki performansı kim beğeniyor?
    Sebep altında yatan neden bu mu?
    Yoksa başka sebep var mı?
    Bugün 911 oldu 10 dakikada kapanış 875
    Çok garip değil mi?
    Ytd

Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    https://www.ozgurkocaeli.com.tr/habe...t-sorusturmasi

Geçen sefer de yalancı dediniz haberi paylaştım
    Bu sefer yok şu yok bu kanal
    Haber haberdir
    Ben okuduklarımi yazdım
    İnanan inanır
    İnanmayan açar bakar
    Ha bu arada milet 10500 den alirken ben satın diyordum
    Foruma bakın görün önceki yazdıklarımi
    Yani goygoy değil yazdıklarım
    Ytd
    bu haber için kocaeliye gitmeye gerek yok,tv lerdede çıktı. fahiş fiyat yazan hastaneler soruşturma altında. %30 falan neresinde bu haberin? sağlık bakanlığının şu sıralar zaten hiç işi yok, önüne gelenin haberci olduğu bütün saçmalıklara cevap vermesi gerek tabii.

Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    bu haber için kocaeliye gitmeye gerek yok,tv lerdede çıktı. fahiş fiyat yazan hastaneler soruşturma altında. %30 falan neresinde bu haberin? sağlık bakanlığının şu sıralar zaten hiç işi yok, önüne gelenin haberci olduğu bütün saçmalıklara cevap vermesi gerek tabii.
    https://halktv.com.tr/service/amp/sa...r-dedi-433918h

Bak burasında yazıyor
    Ytd

https://halktv.com.tr/service/amp/sa...r-dedi-433918h

Bu habere göre şirket yüzde 30 alacagini iptal edecek ve anlaşma sağlanacak
    Ytd

8. Sayın Honky, haberin doğruluğuna itiraz edilmez.Ancak; ben bu yoruma katılmıyorum.Daha önce de yazdığım gibi Cumhuriyet tarihin de devletin bu şekilde ödeme yapmadığı veya eksik ödediği görülmemiş.Para basarlar yine öderler.Çünkü;ödememe devletin prestijini yerden yere vurur.Hiç bir iktidar bu yola başvurmaz.Fakat fahiş fiyat,kanunsuz fiyat vb gibi durumlar mevcut ise tabi ki müdahale eder.Selec de böyle bir durum yok...Bence , sonbahar ve kış aylarında selec ile diğer ilaç hatta hastanelerin durumları ne yazık ki iyi görünüyor.Ne yazık ki den kastettiğim hastalığın sürmesi....İnsanlık ve bizim şirket için önemli olan aşının bulunması.Aşı bulunursa insanlık kurtulur ve Selec de iğneleri dağıttığı için şahane ciro yapar.Son söz olarak her durum da Selec karlı çıkar.Tabi ki, iğnenin bulunup ,bundan şirketin kazanması en güzel olasılık.

Sayfa 270/344 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •