Sayfa 488/992 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538588988 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 3,897 - 3,904 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1. Bunun mantığı nedir acaba..
     Alıntı Originally Posted by olgunus Yazıyı Oku
    Aktif nkolayda üst limit 750k dan 500 e düşüyormuş al sat yapanlar yapmasınlar yeni girenler için.
    MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. ne güzel değil mi..tek derdi mevduat faizlerini düşürüp fakir ve orta gelirli halkın 3 kuruşunu almak olan bir ekonomi politikamız var. dolar altın her gün rekor tazelesin ama bankalar baskı nedeniyle faiz düşürsün..dolara altına girerek risk almak istemeyen gariban yatırımcı ya gitsin parasını harcasın ya da gayrimenkul alsın, betona gömsün parayı..yeter ki tüccarlar ve mütahitler zarar etmesin onların çarkı dönsün..parababaları da altınla dolarla servetine servet katsın..

3. Forumdaşlar artık tl faizle uğraşmayın. Ya dolar yada altın alın. Yıl sonunda dolar 7 civarında bitirir. Merkez faiz arttırana kadar da satmayın.

4.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    kraliçe elizabeth pound/dolar'ı neden güdemiyor ben onu anlayamıyorum arkadaşlar

bir ingiliz şurada 8 sene önce 1 pound verip 2.10 dolar alırken, şimdi 1.22 dolar alıyor.

TL kuru bir dal gibi ordan oraya savruluyor ama pound nasıl bu duruma geldi anlamadım

(sadece brexit ile açıklayamayız bu durumu tahminimce)

Basittir

bu 8 senede bir cok zamanlar ingiliz kendi kasitli olarak bile bile dusurdu sterlini ihracat icin

5. Kuyumcunuzdan hurda gümüşte alabilirsiniz. Alım satım arasında en az fiyat farkı hurda gümüşte. Görüntü minik misket toplarının birleştirilmiş hali .

6. 6 ay once fazilerin 15 e gelmesin soylemisdim! Turkiyeli degilim ama sanki tahminlerim cok da kotu degil!
    sadece tarihi kullaniyorum!

7. Tren kalkıyor, son vagona kalmayın.

8.  Alıntı Originally Posted by gk1986 Yazıyı Oku
    Garanti Bankası 32 gün üstü 1 milyon TL %17
    Türkiye finans bile günlük %17 faiz veriyor

Yorumlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

Sayfa 488/992 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538588988 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •