Sayfa 863/1043 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873913963 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 6,897 - 6,904 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by tbm Yazıyı Oku
    hayirli aksamlar herkese #yayla hakkinda celik hocam ve diger forumdaslarin yorumu nedir?

Sm-n920c cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    3.75 altında kapatmadıkca problem görmüyorum tekrar bu aralar hareket etmesi gerekiyor ytd

2. Şuan kaça ulaştı hocam baktım ama hep 9.25 gibi görünüyor uzunca zamandır..
     Alıntı Originally Posted by yerli Yazıyı Oku
    Sanko yüzde 10 halka açıklığa ulaşmaya çalışıyor. Şirket bugün 450 bin lot kadar daha alıcı buldu ve sattı.. hisse satışı bitince baskılar kalkacaktır hisse üzerinde...
    SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by hmtdrsn Yazıyı Oku
    Şuan kaça ulaştı hocam baktım ama hep 9.25 gibi görünüyor uzunca zamandır..

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    9,67 diye hatırlıyorum.. yanıltmayayım ama...

4. Sanko yarından itibaren adam gibi cıkış yapmalı yeteri kadar bıktırdı

5. Çelik Hocam gün içinde bir çok hisseyi anlık takip ediyorum.. işim bu benim..
    Manipülatif hareketler yapan , gün içinde taban tavan yapan hisseleri görüyoruz.
    SPK nın bunlara uygulayacağı tedbirlerin sırası bellidir..
    Yalnız bazı hisseler görmezden geliniyor. Günlerce hareketli seanslar geçiriyor. Hiç bir tedbir yok.. bazı hisseler var sadece bir gün bu tip hareketler yapıyor ve tedbir getiriliyor. Hatta ilk seviye tedbirler atlanıp en son seviye tedbir getiriliyor. Hatta mevzuatta en fazla verilecek tedbir olarak 15 gün tek fiyat tedbiri gözükürken, ilk hareketinde 3 ay tek fiyat tedbir getirilenler var. Kimler kimlerle işbirliği içinde bu kararları alıyor belli. Ancak bunların üzerinde bir denetim mekanizması yok.. bu durumlar yatırımcıyı borsadan soğutup dövize yönlendiriyor.
    Devletin her biriminde adaletin sağlanması şart..
    Bu haksızlıkların giderileceği , başvurulup haksızlığın telafi edileceği bir yol da yok..

6. Celik hocam merhaba , aralık ayı için liste öneriniz olacak mı ?

7. Sanko atlas ve aksen yarın takip edeceğim ytd

8.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    celik hocam merhaba , aralık ayı için liste öneriniz olacak mı ?
    genelde paylaşmıyorum özelden istek üzerine paylaşacağımı yazmıştım snkrn krizi biliyorsunuz

Sayfa 863/1043 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873913963 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •