Sayfa 50/1000 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 393 - 400 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    En komiği de MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin 7 lira civarından, vatan millet diyerek parti kasasındaki dolarları TL ye çevirmesi oldu...

Kimse sormadı o dolarlar ne arıyordu diye....
    bahçeli alır, söylemleriyle ters olsa da üstünde durmam lakin
    ülkeyi yöneten kişi idaremdeki ülkenin parasına bizzat güvenmiyorum görüntüsü verebilir mi.?
    sonra da buraya yalamaları gönderip döviz alanlar terörist muhabeti yapılması abzürt ötesi..!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    30 yıl önce diktiğimiz çamları, artık tehlike yaratıyor diye belediye ekipleri kesiyor sabahtan beri.

Diyecek bir şey yok.

Ama insan hüzünleniyor.

Dikip büyütmek zor ve zaman alıyor.

Kesmek yarım saat sürmüyor.

Yeni ağaçlar dikeceğiz.

Yılmak yok devam...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by elma Yazıyı Oku
    Sizlerin de dikkatinizi çekmiş olabilir, RTE ne zaman Soçi'ye gitse kurda zıplamalar oluyor. Adeta aba altından sopa gösteriliyor.
    5,30 ların lafı mı olur canım aramızda...

Öyle bir patlayacak ki...

4.  Alıntı Originally Posted by volkanrentacar Yazıyı Oku
    biz türk milleti dolar alıp yastık altı yaptıkça devletimiz kağıda faiz öder yukarıya çıkar dolar almayacaksınki düşsün dolar alıp 3 kuruş kazandın mazota ötv ye zam gelir oda gider zaten 80li yılların beyin yıkaması dolara yatırım yapmak dolar yatırım aracı değildir

SM-G9650 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fiziki altın alıyorum. Dolar almıyorum Suriyelilere harcanacak para varsa bunlara sen cok takma kafayı.

Sevgili dostlar , Rüyamda bir marketten grissini satın alacaktım. Fiyatı 3 tl yazıyordu. Elimi cebime attım bozuk madeni paralar ile ödeme yapmak için. Cebimden 10 tl madeni para çıktı. Rüyamın içinde şaşırdım. Uyanınca da hayır olsun dedim.

6.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    30 yıl önce diktiğimiz çamları, artık tehlike yaratıyor diye belediye ekipleri kesiyor sabahtan beri.

Diyecek bir şey yok.

Ama insan hüzünleniyor.

Yeni ağaçlar dikeceğiz.

Yılmak yok devam...
    Ne kadar çok ağaç o kadar temiz hava...Hele ki çam kokusu...Uzun yaşayanlar SGK sistemine zarar veriyor emekli maaşlarını çok uzun alarak...O yüzden çam ağaçları tehlikeli / zararlı...

7.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku

Diyecek bir şey yok.

Ama insan hüzünleniyor.

Yeni ağaçlar dikeceğiz.

Yılmak yok devam...
    Bora bey, 30 yıllık çamlar ne ki, adamlar 96 yıllık çınarları tehlikeli diye deviriyor.

8. Adamlar 25 kuruşa poşet satıyorlar her alışveriş için (her alışverişte 2 poşet kullansan...kim bilir ne rant var hesaplasan) beğenmiyorsunuz çevrecileri...

Sayfa 50/1000 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •