Sayfa 76/81 İlkİlk ... 26667475767778 ... SonSon
Arama sonucu : 643 madde; 601 - 608 arası.

Konu: XU030_endeksi

grafiklere bakıyorum 30 endeksi 100 endeksi hatta viop dahi alda. sadece banka endeksi sanki biraz iştahsız gibi. eğerki banka endeksinden bişeyler uydurarak çakmazlarsa ortam gayet güzel duruyor. bireysel olarak bankalara bakıyorum onlarda gayet güzel duruyorlar. görünen manzara bu.. ama hep söylediğim gibi gerçekle yüzleşmedikce benim için hiç bir şey ifade etmiyor. bu arada grafiği ben kendi bakışıma göre değerlendirdim. eğerki sizin pencereden farklı gözüküyorsa boş verin başkasını gülün geçin.. hadi bol şanslar
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

2.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    grafiklere bakıyorum 30 endeksi 100 endeksi hatta viop dahi alda. sadece banka endeksi sanki biraz iştahsız gibi. eğerki banka endeksinden bişeyler uydurarak çakmazlarsa ortam gayet güzel duruyor. bireysel olarak bankalara bakıyorum onlarda gayet güzel duruyorlar. görünen manzara bu.. ama hep söylediğim gibi gerçekle yüzleşmedikce benim için hiç bir şey ifade etmiyor. bu arada grafiği ben kendi bakışıma göre değerlendirdim. eğerki sizin pencereden farklı gözüküyorsa boş verin başkasını gülün geçin.. hadi bol şanslar
    Hocam hergün ayrı bir pencere açılıyor kapanıyor. Piyasa tamamiyle günlük artık.

Alıntı Originally Posted by baba_baskan Yazıyı Oku
    yaptım bir çılgınlık hocam. kurbanlık gibi kaçacak yer bulamıyom.
    çılgınlık derken anlamadım?
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Alıntı Originally Posted by baba_baskan Yazıyı Oku
    Hocam hergün ayrı bir pencere açılıyor kapanıyor. Piyasa tamamiyle günlük artık.
    yatırımcı olmayan biri için piyasa elbette günlük olarak değerlendirilmeli.

GARAN_ niye kuyruğu salladıysa.. dünden kalan 8.95 destek kilit rakam oldu. altı var üstü var. şu an tabiki üstündeyiz ama garan bu.. beş on kademe çekirdek onun için. bol şanslar

piyasa_ faizin bir daha düşürülmesnin ne sonuçlar doğuracağını iktidarda tahmin ediyordur sanırım ve ben böyle bir riske girmezler diye düşünüyorum. ayrıca GARAN 8.95 desteğe, YKBNK nin ise 2.43 desteğe tutunarak 2.44 den dönmesini hayra yorumluyorum. bana göre piyasada sıkıntı olmayacak diye öngörüyorum. bol şanslar

xu030__ düşünüyorumda endeks 2 eylülde 1598 tepe yaptıktan sonra, satmaya başlayarak 6 ekim tarihinde 1466 dip yaparak geri almaya başladılar ve bugün 2 eylül tarihindeki tepe noktası 1598 geçilerek zirve yeniledi. bana göre bu kadar enerji sarfedip tepeler aşıldıktan sonra yeter bu kadar hadi geri dönelim diyeceklerini hiç düşünmüyorum. ara, ara kar, satışları gelebilir olsada daha uzun bir süre yükselişine zig zag yaparak devam eder diye öngörüyorum. bol şanslar herkese

8.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    xu030__ düşünüyorumda endeks 2 eylülde 1598 tepe yaptıktan sonra, satmaya başlayarak 6 ekim tarihinde 1466 dip yaparak geri almaya başladılar ve bugün 2 eylül tarihindeki tepe noktası 1598 geçilerek zirve yeniledi. bana göre bu kadar enerji sarfedip tepeler aşıldıktan sonra yeter bu kadar hadi geri dönelim diyeceklerini hiç düşünmüyorum. ara, ara kar, satışları gelebilir olsada daha uzun bir süre yükselişine zig zag yaparak devam eder diye öngörüyorum. bol şanslar herkese
    ister düşürsün ister çıkarsın izleyiciyim. Çılgınlık yaptım hafif atlattım. Uzun bir süre beklemede kalırım. Çok tehlikeli.

Sayfa 76/81 İlkİlk ... 26667475767778 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •