Sayfa 428/902 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478528 ... SonSon
Arama sonucu : 7213 madde; 3,417 - 3,424 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by Maqlor Yazıyı Oku
    Yaklaşıyor yaklaşmakta olan duyumlar net ve kesin YTD
    o zaman olumluydu şimdi mi kötü oldu, şu mübarek günde hadi neyse.insanların aklını çelip yanlış birşey yaptırma.varsa bi yerlerinde dolandırma.

2.  Alıntı Originally Posted by Maqlor Yazıyı Oku
    Kötü duyumlar var bomba bilgiyi yakında paylaşacam...
    Tahtada saticinin olmadığı zamanlarda nedense bu duyumlar artıyor.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Maalesef

Sayfayı takip etmeyi kendi adıma bırakıyorum. Bundan snra sadece haber takip edip hedefe odaklanıp sabredeceğim. Çünkü spekülasyonlar başladı bunlarda Allah korkusu da kalmamış ağlayanın malı gülene yaramaz moruq sana duyum gelene kadar 500 filtreden geçer bırak bu sahtekarlıkları elinde varsa satma sana bir yatırımcı tavsiyesidir bu. Dünyada emsali olmayan bu dava da sakın yolunuzdan şaşmayın yatırımcı arkadaşlarım.. hayırlı cumalar

4.  Alıntı Originally Posted by Maqlor Yazıyı Oku
    Bazı boş yapanlar olmuş özelden yalvarmayin sonra hadj kalın sağlıcakla
    Kısmette yok senin duyumlarla onun söylemleri ile değil Allah ne gösterirse hayırlısını versin. Neden algı yapıyorsun. Allah bilir ya duyum dediğin şey eminim ki. CHP kanadının böyle bir şey olamaz mümkünü yoktur muhalefeti var ya hepimizin bildiği. Siz hala o kanadı çok güçlü sanıyorsunuz. Ama bu işbsnkası halkın CHP devri zamanında tek parti idi. Amenna ama şu an halkın tek bir sermeye yapısı var hazine. CHP kim ki. Böyle bir hakka sahip, siyaset değil niyetim gerçek olan hak Teala’nın rızası bu. Sen moqlar efendi.. halk değil misin. Algı algı be amaç ne. 2 hissem var batarsa da amenna uçarsa da amenna benim paramın bana gelecek yada gidecek paranın muhasebesi sana mı düştü. Gidersede 200 bin maliyetim ver kökü batsa bile canım bir tanecik devletime helal hoş olsun. Yeter ki Çar çakal yemesin. Konu tartışmaya açık değil. Söyleyeceklerim bu kadar.

5. Bizler 23-24 senedir bekleyenlerdeniz.. Net ve güzel haber geldiği zaman hayatlarında forumda yorum yapmamış veya çok az yorum yapanların bazıları olumsuz mesajlarla algı operasyonu yapıyorlar...Biz satmadık satmayacağız..Merak ettiğim bu kadar olumsuz haber varsa burada yazmayı bırakın satın senedinizi ..İnsanların gelecekleriyle oynamaya hakkınız yok..Bu forumda sonuna kadar kader birliği yapmış insanlar var.

6. Arkadaşlar (yaklaşıyor yaklaşmakta olan)sözü finanscepte benim işkurlarla tanışma mı sağlayan Kral nickli arkadaşındır.Bence bu arkadaş ta onun takipçilerinden biridir.cümleyi yanlış kurdu aslında yaklaşıyor yaklaşmakta olan işin son aşamalarına gelindiğinin habercisidir.

7.  Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar (yaklaşıyor yaklaşmakta olan)sözü finanscepte benim işkurlarla tanışma mı sağlayan Kral nickli arkadaşındır.Bence bu arkadaş ta onun takipçilerinden biridir.cümleyi yanlış kurdu aslında yaklaşıyor yaklaşmakta olan işin son aşamalarına gelindiğinin habercisidir.
    Kralı tanırım benide tanıştırmıştı isbtr ile

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar (yaklaşıyor yaklaşmakta olan)sözü finanscepte benim işkurlarla tanışma mı sağlayan Kral nickli arkadaşındır.Bence bu arkadaş ta onun takipçilerinden biridir.cümleyi yanlış kurdu aslında yaklaşıyor yaklaşmakta olan işin son aşamalarına gelindiğinin habercisidir.
    Tamamen boş yapıyorsun şuanda sen git kralın gelsin

Sayfa 428/902 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478528 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •