Sayfa 100/221 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon
Arama sonucu : 1766 madde; 793 - 800 arası.

Konu: NIBAS - Niğbaş Niğde Beton

1. Galip 3 yapmadan bırakmaz gibi ama yinede tehlikeli ve volatil ve açığa satış cezası gelebilir ama galip varsa daha da geç gelebilir belki

2. Çıkmak için henüz erken olduğunu düşünüyorum. Seans kapanışında yarın için 2170 den satış verdim daha sonrasında 8,9 veya on kademe alttan alırım diye bir senaryo çizdim kendimce, belki de satınca ardından bakakalırım ama bugünkü gibi bir hareket yaparsa diye düşündüm, belki ters köşe de olabilirim, 3000 göreceğine inanıyorum, belki perşembe genel kuruldan olumlu çok sürpriz karar çıkarsa ki ben böyle olacağını düşünüyorum, üç binler bile ucuz kalabilir, bana inanmayın çok hayalciyimdir, uçlarda gezerim.

3. İlk bir saat içinde 2170 görmezse emir iptal edecem yazmayı unuttum

4.  Alıntı Originally Posted by Aloneman Yazıyı Oku
    Çıkmak için henüz erken olduğunu düşünüyorum. Seans kapanışında yarın için 2170 den satış verdim daha sonrasında 8,9 veya on kademe alttan alırım diye bir senaryo çizdim kendimce, belki de satınca ardından bakakalırım ama bugünkü gibi bir hareket yaparsa diye düşündüm, belki ters köşe de olabilirim, 3000 göreceğine inanıyorum, belki perşembe genel kuruldan olumlu çok sürpriz karar çıkarsa ki ben böyle olacağını düşünüyorum, üç binler bile ucuz kalabilir, bana inanmayın çok hayalciyimdir, uçlarda gezerim.
    genel kurulda nasıl bir süpriz karar alabilirler ki? Olumlu ne karar olabilir?

5. Bugün kesin 2.10 lara gelir arkadaslar dün 1.88 den tekrar aldm

6.  Alıntı Originally Posted by Nurundan85 Yazıyı Oku
    Bugün kesin 2.10 lara gelir arkadaslar dün 1.88 den tekrar aldm
    Evi arabayı satıp alalım o zaman kesin dedin ya

7.  Alıntı Originally Posted by turabnika Yazıyı Oku
    Evi arabayı satıp alalım o zaman kesin dedin ya
    Kardes eger düsürecek olsalar zaten düsürürlerdi hem daha once hatrlarsan 1.84 yapip geri gelmisti sonra gectgmz hafta 1.20 lere kadar sarkti 1.30 larda oyalandi milleti döktu tekrar 1.70 yapip 1.84 zirvesini dun gecti 1.91 yapp 1.90 kapattlar yani okadar 1.30 lara düsurp operasyon yapp tekrr 1.84 geliyosa ve saglam geciyosa ben sana söylim kardes 2.20 bile az cemastaki operasyonu bitirp ayni adamlar buraya gecti kisa vadede 3 lira orta vadede 5 lira bu hisse goreceksn 2.10 bile tîrt

8. Turabnika sadece sabrediceksin mali al ve bekle bi 10 gun sonra 3.60 larda bile olabilir sabr

Sayfa 100/221 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •