Sayfa 649/996 İlkİlk ... 149549599639647648649650651659699749 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 5,185 - 5,192 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Ben bizim soytarı proflara kızıyorum.Kardeşim senin görevin doğruları söylemek,ülkemizin koşulları şöyle ondan biz kuralları esnettik falan ,o senin işin değil o hükümetin işi.Sen çıkacaksın tvye karantina şart,maske şart diyeceksin,herkes maske almaya çalışırsa ne olur maske nasıl temin edilir falan onlar senin işin değil,karantina şart diyeceksin ekonomik kısmını hükümet ve biz düşünürüz katlanırız,yoksa sonunda nasılsa doğrular yapılmak zorunda kalınır ama bu arada çok canlar yanar.Dememişlerse iktidar sorumlu değil,denmiş ve yapılmamışsa iktidar sorumlu.Ateş kara gibi bizim dediğimiz her şey iktidar tarafından yapıldı dersen demek ki umreye milleti şubatta gönderme hatasını sen yaptın iktidarı uyarmadın umrecilerin ve onların hasta ettiği insanların sorumluluğu sende.Maske konusunda demek ki iktidarı yanılttın salgını önlemede etkili olmasına rağmen milleti kaç haftadır maskesiz dolandırdın.

Gerçi bizim bilim kurulundan serhat hoca hastalanmış.Ekşi sözlükte o hastalandığı için bugünkü kurul toplantısı video konferansla yapılacak diye yazmış biri.Benim de aklım almıyordu bu hocalar maskesiz bir masa etrafında nasıl toplanıyorlar falan anlıyamıyordum.Çünkü fotolarda baya yan yana oturuyorlardı en ortada sağlık bakanı falan vardı.Yahu bunlar nasıl hocalar dediklerini kendileri yapmıyorlar diyordum maalesef serhat hoca yakalanmış,diğerleri de aslında karantina altına alınmalı tıbben.Ama hepsi salgınla mücadelede en önemli yerlerdeki insanlar nasıl olacak o iş o da ayrı konu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Ben bizim soytarı proflara kızıyorum.Kardeşim senin görevin doğruları söylemek,ülkemizin koşulları şöyle ondan biz kuralları esnettik falan ,o senin işin değil o hükümetin işi.
    İşte sorun da tam burada.

Doğruları söylemek cesaret istiyor.

4.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku

Oturma organı istiyor bence daha doğrusu olur diye düşünüyorum

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by deepblue35 Yazıyı Oku
    15 dk dır ilginç işler oluyor dolarda.Resmen baskılamaya çalışıyor birileri.
    Kamu bankalari bizim paramizi satiyorlar

Nasil olsa borcun vadesi geldiginde bazilari coktan amerikaya kacmis olacak

Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku

İyi de pandemi kendi seyrinde ilerler,virüs kimseyi dinlemez.Nasıl mücadele edeceğiz o zaman.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    İyi de pandemi kendi seyrinde ilerler,virüs kimseyi dinlemez.Nasıl mücadele edeceğiz o zaman.
    Mücadele etmeyeceğiz. Ediyormuş gibi yapacağız. Çünkü bazı ülkeler de öyle yapıyor.

Mücadele eden Güney Kore ve Çin'dir bana göre.

Açın araştırın Çin olayın ciddiyetini anladığında Hubei eyaletinde ne tedbirler almış.

Eğer çin virüsün vahametini iki hafta daha erken anlayabilse bu gün 20 bin vaka 500 ölümle bile kapatabilirmiş durumu.

Tedbir almak Çin'inki gibi, mücadele etmek ise Güney Kore'ninki gibi olur.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Sürü bağışıklığı düşünüyorlar galiba . 20 altı yayıcı, 65 üstü riskli. Aradakiler de çalışmak zorunda olanlar .

Sayfa 649/996 İlkİlk ... 149549599639647648649650651659699749 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •