Sayfa 1041/1230 İlkİlk ... 41541941991103110391040104110421043105110911141 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 8,321 - 8,328 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1. 1 lot kredili malim yok yaklasik 10 yıldır islem yaparım kredili kaldiracli yapilan tek islemim yok subeye gelip risk bildirim formu imzalayin diye uyari veriyor saat 17.30da hisse aldim 17.45de sistem kilitlendi saka gibi

SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by HATAKE Yazıyı Oku
    Bece bankacilik sektorunde cok buyuk bir rekabet esitsizligi var... ksmu bankalari kredilerin yanilmiyorsam 3te 2sini veriyor... o seviuelere inemeyen özel banka yarisamiyor... ustune mevduat topladiginda aktif rasyosu karsisina cikiyor... mesela hsbc ye yillik karinin yuzde 25i kadar ceza kesildi...
    Bankalarin baskilanmasinin bir diger sebebi olarak da ulkeye yatırım yapan yabancilarin bir bir cekilmesi olarak göruyorum.. sinucta bankalarda cok pozisyonlari oldugundan yabanci satisi bankalara cok vurdu...
    Tabi yillik geliri (atiyorum) 20milyon olan sirketler 50fk olurken 6b geliri olan garantinin sürünmesi insani üzüyor
    Su an finansal piyasalarda ve ekonomide normalden uzaklasma var... faizler kurlar endeks vs normale donunce bankalar da hakettigi degerlere ulasir insallah... saygılar
    Banka bilançolarında batık kredilerin batık olarak değerlendirilmesine izin verilmediği sürece kar falan olmaz.Misal ben krediyi aldım ödeyemiyorum.Bankaya bir telefon yapılandırın diye,hop kredi vadesi uzatılıyor,e ben iki tane vadeyi ödedim mi hop o kredi kar yazıyor falan.Hep hayali işler.Bankalar bence batık ,bilançoları güvenilmez,millet panik olmasın diye olmayan karlar varmış gibi gösteriliyor.Yabancılar oynanan oyunu bildiklerinden özellikle banka kağıtlarından vebalı görmüş gibi kaçıyorlar.

Yeşil gyo nun batık innovia projesinde halkbankın 300 milyonluk batık kredisi var.Hem de 6 7 yıl öncesinin 300 milyonu.Hala yeşil gyo diye bir şey varmış gibi innovia 4 yapılacakmış gibi işlemler dönüyor,o kredi batık hanesine yazılmıyor.Komedi işler

Suryapının antalya projesinde ziraat bir telefonla baya kredi verdi.Açın bakın forumlara suryapı ne durumda.Şimdi bu kredi ziraatin aktifinde, ziraat baksan o krediden kar ediyordur.

Bu maketten inşaat işlerinde ikinci banker faciası patladı da.İşin içinde bankaların bu batık şirketlere verdiği inanılmaz krediler olduğundan ceset kokmasın diye habire kolonya dökülüyor,ama ceset bu yaşamaz ki,şişer, kokar, çürür.

İsteyen türk telekom kredisini araştırır.Bankaların telekomla ne alakası olur,e bankalar telekoma mecburen ortak oldu batık kredi yüzünden)))))Banka hissesi alırken telekom hissesi de alıyorsunuz.Bunlar banka mı holding mi belli değil

7. sayın Cauti uyarılarınız için çok teşekkürler. Şimdiye kadar yazdıklarınızı dikkate alarak 15bin puan düşüşten etkilenmedim. Para kazanmaktan çok daha iyi hissettiriyor para kaybetmemek. Ne kadar teşekkür etsek azdır. Sağolun.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    İsteyen türk telekom kredisini araştırır.Bankaların telekomla ne alakası olur,e bankalar telekoma mecburen ortak oldu batık kredi yüzünden)))))Banka hissesi alırken telekom hissesi de alıyorsunuz.Bunlar banka mı holding mi belli değil
    Abi sende bu ülkeyi bi batıramadın gitti hee))))

Mi 9T cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 1041/1230 İlkİlk ... 41541941991103110391040104110421043105110911141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •