Sayfa 588/996 İlkİlk ... 88488538578586587588589590598638688 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 4,697 - 4,704 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    Hangi hisseleri tercih ettiniz üstad
    Spk tebliği nedeniyle isim zikretmek doğru olmaz..144/200 günlük ortalamalarında olan senetleri tercih ettim..

2. 20 gün önce fiba 12.5% veriyorum deyince portföyün %80 inin tereddütlü de olsam vadeliye aktarmıştım. fonda kalan %20 nin zararı vadeliyi geçti, keşke hepsini vadeliye aktarsaymışım.

3.  Alıntı Originally Posted by ozmania Yazıyı Oku
    20 gün önce fiba 12.5% veriyorum deyince portföyün %80 inin tereddütlü de olsam vadeliye aktarmıştım. fonda kalan %20 nin zararı vadeliyi geçti, keşke hepsini vadeliye aktarsaymışım.
    İsabetli karar vermisin
    Bende.fiba ile.calisiyorum benim bu orandan haberim olmadi
    Mt ni bi fircaliyim
    Bankada mt cok onemli kimisi ilgili
    Kimide bizimki gibi ilgisiz

ASUS_X007D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Delta Heavy Yazıyı Oku
    Zpf yi inceledim, yüzde 90’ı tr eurobond...

Şu konjonktürde tr eurobond biraz fazla riskli değil mi? Olası bir faiz artışı ya da cds’lerde sert yükseliş ihtimal dahilinde değil mi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    kesinlikle ihtimal dahilinde ama son günlerde eurobond fonları kadar etkilenmedi. neden etkilenmedi anlamış değilim. ama çok daha sert yükselişlerde bir miktar etkilenebilir. sukuk piyasası olunca muhtemelen biraz daha az etkileniyor gibi.

5.  Alıntı Originally Posted by 06acm06 Yazıyı Oku
    Spk tebliği nedeniyle isim zikretmek doğru olmaz..144/200 günlük ortalamalarında olan senetleri tercih ettim..
    özelden yazabilirsiniz üstadım

grafiklerle cok uğraşmam ama geçen ay bahsettiğim gibi benim için dip 110k. değdirip dolaştırıp ilk firsatta tekrar çıkış başlayacağinı ümidediyorum. bir gözüm petrolde. acc aes tau sua tkf eid mac tcd sepetine doğru evriliyorum 110 u kırarsa. acc yi satmadım halen ama kafamdaki dibi gorürsem acimam. asla yatırım tavsiyesi degildir.
    Yatırım tavsiyesi değildir. tavsiye olarak değerlendirilemez. Her zaman kendi kararınızı kendiniz veriniz.

Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    özelden yazabilirsiniz üstadım
    😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁

Tcd eksi 2.5 gu garantiledi
    Tabutunu...

Sayfa 588/996 İlkİlk ... 88488538578586587588589590598638688 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz