Sayfa 918/999 İlkİlk ... 418818868908916917918919920928968 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 7,337 - 7,344 arası.

Konu: Viop - XXV

halk iktidardan bıkmış.
    fakat aynı şekilde muhalefette de ışık göremiyor.
    sanırım büyük bir tepki oyu gelişiyor.
    nereye akacağı son güne kadar belli olmayacak.
    kuru sıkı ucuz milliyetçi olan partilere de kayacağını sanmam.bunların ekonomiyle,işsizlikle,projeyle işleri olmaz.
    babacan gibi ihtiyatlı,renk vermeyen adamlar da seçenek olmaktan çıkıyor.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

2.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Iyi parti deva ittifaki saadet gelecek parti destegiyle 2023 de iktidar olur bence
    Aksener cb Babacan bb bisti 300 bin civarına dolari da bir daha artmamak uzere 5 civarina atar
    Piyasa zaten iyi + deva ittifakını dort gozle bekliyor

Millet akp den de hdp ci chp den de bikti
    Iyi deva gelecek partisinin su an % 20 ye yakin oylari var
    Ekonomik krizlerden sonra taze kanlar oy patlamasi yapar secime kadar %40 i rahat gecerler
    Davutoğlu şaibeli. Onu dısarıda tutacaklar zaten babacan ve davutoğlu beraber hareket edecekti babacan istemedi. Davutoğlu basarısız ve şaibeli.

İyi partinin inanılmaz iyi kadrosu var bu ekip işidir. Devanında genç dinamık üst düzey eğitimli vizyoner kadrosu var. İkisi çok yakısıyor. Aralarınada chp den iyi temiz kültürlü insanları alabilseler. Türkiye hükümetler tarihi boyunca en eğitimli vizyoner kadrolarla yönetilmiş olacak.

3. Fatih Erbakan, Yeniden Refah Partisini kurdu..gelmişi geçmişi fikirleri ahlakı ne olduğu belli birisi..insanlık olarak üzerine bir isim Allah şahidim söyleyemem..ama bu ülke böyle insanları geç farkediyor bazende farkedemiyor..belkide böyle ahlaklı dürüst insanları millet haketmiyor..adam mı var başka diyenlerin derdi menfaat olmuş..o halde bu pis düzen devam edecek..

4. Cemovargençolarak

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Trumpdan daha çok Para basmaya devam edecek diyorlar.

1. Biden gelince yatırımcılar daha riskli varlıklara gider diyorlar EM için pozitif
    2. Jeopolitik risk düşer i çine karşı avrupa ile daha iyi anlaşır diyorlar trumpa göre EU bölgesi için pozitif derler

Yatırım tavsiyesi değildir
     Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Çeviri yapamiyorum biden neden dolar short olsun mantığı nedir
    Biden gelirse fed ustundeki faizi dusur baskisi kalkmaz mi

6.  Alıntı Originally Posted by oguzvortex19 Yazıyı Oku
    Trumpdan daha çok Para basmaya devam edecek diyorlar.

1. Biden gelince yatırımcılar daha riskli varlıklara gider diyorlar EM için pozitif
    2. Jeopolitik risk düşer i çine karşı avrupa ile daha iyi anlaşır diyorlar trumpa göre EU bölgesi için pozitif derler

Yatırım tavsiyesi değildir
    Kim için iyi. Mesela, bence, Trump ABD borsaları için iyi, bizim için çok daha iyi. Biden, Avrupa ve Çin için iyi, ABD için kötü, bizim için çok kötü.

Büyük bankalara bakarsan, zaten kıyamet kopacak deseler, uzay yolculuğu için iyi der, oradaki hisselere saldırır. Pandemiyi bile borsaları almak için kullandılar.

Sonuçta, Trump kadar borsaları seven ve yukselsin isteyen bir Başkan gelmedi, gelemez de. Biden gelince acı reçete daha kolay içilir, ekonomik teşvikler daha çok main street, geliri az vatandaş ve batık belediyelere gider. Zenginlerden ve büyük firmalardan daha çok vergi alınır. Bu da borsaların hoşuna gitmez pek(bence).

Özetle, jpm, gs gibi büyük ya(l)bancı kurumların raporlarına fazla itibar etmeyin.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Güney Batı Ege Kıyıları...
    Gönderi
    1,663
    Blog Entries
    6
    Bu doğru haber mi bilmiyorum.
    Diyelim ki doğru. Neden bugünden itibaren değil?
    15 ekim in ne özelliği var?
    Ayar mi çekilecek bi şeye
    Canım Kendim...
    twitter : @borsadan_hisse

8.  Alıntı Originally Posted by Subjective Yazıyı Oku
    Bu doğru haber mi bilmiyorum.
    Diyelim ki doğru. Neden bugünden itibaren değil?
    15 ekim in ne özelliği var?
    Ayar mi çekilecek bi şeye
    Kafayı kuma gömersin ama kı.ın dışarıda kalır.
    Durum özeti budur.

Sayfa 918/999 İlkİlk ... 418818868908916917918919920928968 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •