Sayfa 13/298 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
Arama sonucu : 2379 madde; 97 - 104 arası.

Konu: SANEL - Sanel Mühendislik

1. yahu açıkçılar dadanmış tahtaya olan bu ....ben daha patron satısının oldugunu sanmıyorum....acıga alıp satıyolar dun yaklasık 250 bınlık eksıgı kaldı ınvestin

2. Spk ya yazın şikayetci olun faks çekin.. karlar her sene düşüyor Binyıl son temettü verirse o da..halka arzı 5 yıl temettü sözü vardı..sonra bedelli artırım ile lotlari toplarlar..Şirket eskisi gibi değil şube kapattı karlar çok düştü..bakalım sonu nasıl olacak..2 dk alır dün ve bugünün işlemlerini şikayet edin.belki Allah korkusu olan biri çıkar belli mi olur

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,224
     Alıntı Originally Posted by baldayı Yazıyı Oku
    http://i.hizliresim.com/P0B2P7.png

bu haberden haberin olmazsa olacağı bu kardeş
    Aynen adamlar virmanlamış,yada postalama kararı almış...dün 2.20 yaptı,hızlan 2.10 altına attı tekrar...bir varki geçenki gibi 2.40 yapmadı,oradan gidiyor diye mutlaka dalan olacaktı,dua etsinlerki çok yükseğe çıkarmayıp 2.20 yaptırdılar...ben bile 2.17-2.18 arası postaladığım halde 2.10 altından bunu hep yapıyor diye tufaya geldim...2 altına sarkacağını bilseydik 2 altından toplamaya başlardık...bunda otomatik alış satış yazarım sistem benim yerime oynar...mesela 2.08 alış-2.17 satış...bunu hergün yaparım sistemsel olarak çoğu hisselerimde...örneğin,en fazla geçerl olan bunda ve sönmez guruplarında.ytd.

4. Bu tahtada açık yapmak adamı batırır..sadece patron ve Tayfası yapabilir..bunlarda invest az ve info .. 2 yil oncede bunu yaptılar 5.50 den sattılar 3 lerde manyak hacım var alimnoluyor dedik aldık elimizde halen..Suni hacım yapıyorlar dikkatli olun 2bin lot asagi yaziyorum gelip veriyor dikkat edin.2 yıldır bekliyoruz biz carpildik siz carpilmayin

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,224
     Alıntı Originally Posted by ayazbey Yazıyı Oku
    Spk ya yazın şikayetci olun faks çekin.. karlar her sene düşüyor Binyıl son temettü verirse o da..halka arzı 5 yıl temettü sözü vardı..sonra bedelli artırım ile lotlari toplarlar..Şirket eskisi gibi değil şube kapattı karlar çok düştü..bakalım sonu nasıl olacak..2 dk alır dün ve bugünün işlemlerini şikayet edin.belki Allah korkusu olan biri çıkar belli mi olur
    Hangi SPK'dan bahsediyorsunuz...SPK acımasızdır,devamlı patronu düşünür,mesela şikayet tuttu attı göz altına indi hisse 1 altına o zaman ne yapacaksınız...böyle örnekler çok...mesela anelt,patron haber pompaladı,millet yüklendi,peşinden haber fason çıktı,SPK ne yaptı göz altına attı,soluğu 0.43'de aldı...tamam SPK cezalandırıyor,ama en fazla zararı yatırımcı çekiyor katlamalı tabanlarlan...patronda kih,gülüyor...çünkü hisseleri artık beleşe getirmiştir...borsada örnekleri çoktur...şu anki borsada kural bana göre dip hisselerini belirlemek,biraz kara geçtimi postalamak !!!...ytd.

6. yahu arkadaşlar bende mal yok ama saçma sapan yazıp duruyorsunuz yok açığa satış yapıyorlarmış sanelde açığa satışa kim izin verir aracı kurumlar yapmazlar spk da izin vermez

7.  Alıntı Originally Posted by baldayı Yazıyı Oku
    diyorki 2 ortak 1 milyon lot malsatacak

3.3 2017 de başvurmuşlar 7 gün süre sonunda buğünde sattılar kanaatimce
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Hangi SPK'dan bahsediyorsunuz...SPK acımasızdır,devamlı patronu düşünür,mesela şikayet tuttu attı göz altına indi hisse 1 altına o zaman ne yapacaksınız...böyle örnekler çok...mesela anelt,patron haber pompaladı,millet yüklendi,peşinden haber fason çıktı,SPK ne yaptı göz altına attı,soluğu 0.43'de aldı...tamam SPK cezalandırıyor,ama en fazla zararı yatırımcı çekiyor katlamalı tabanlarlan...patronda kih,gülüyor...çünkü hisseleri artık beleşe getirmiştir...borsada örnekleri çoktur...şu anki borsada kural bana göre dip hisselerini belirlemek,biraz kara geçtimi postalamak !!!...ytd.
    Aynılari hisse 6 lardan 3 lere düşüncede yazıldı..6 milyon TL den yüzde 25 Komisyonla mallar satıldı.paralar alındı us bitti. o zman fransız usulü tecavüz kaçınılmaz ise sessiz kalip zevk alacaksın demişler.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,224
     Alıntı Originally Posted by baldayı Yazıyı Oku
    yahu arkadaşlar bende mal yok ama saçma sapan yazıp duruyorsunuz yok açığa satış yapıyorlarmış sanelde açığa satışa kim izin verir
    Peki mal yokta neden topiktesin...genellikte ben elimde mal varsa takılırım topiğe,daha önce bulundurup sattıysamda uğrarım gözden kaçan haberleri öğrenmek için !!!...peki sizinki hangisi ???

Sayfa 13/298 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •