Sayfa 1220/1223 İlkİlk ... 22072011201170121012181219122012211222 ... SonSon
Arama sonucu : 9779 madde; 9,753 - 9,760 arası.

Konu: Viop 24 muhabbet

1. istanbulda iyiki değilim,,,allahım orda oturanlara dayanma gücü ver sen rabbim,,,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    burdada aynı 1 tl,,sizin ora nere başkan!
    Onun ora bizim bura yani ekmağın zammına gerek bile kalmayan diyar.. )

3.  Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    Onun ora bizim bura yani ekmağın zammına gerek bile kalmayan diyar.. )
    nikindeki sensör işinle alakalımı başkan!!
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Alıntı Originally Posted by vicont Yazıyı Oku
    Buraya yazınca zeki müren de bizi görecek mi?

Sanırım bu başlığın bir fonksiyonu yok.
    Ötekinin fonksiyonuna sayıyoruz bayım.. )

Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    nikindeki sensör işinle alakalımı başkan!!
    Hayata dair o.. )
    İş, eş, aşk, aile, vatan, millet, ölüm, kalım, vs. vs. başkan, gerisini sen say please..

6. Bu yıl sonu maaş zamları ortalığı epey karıştıracak, enflasyonu daha çok kabartacak. Zira seçim arifesi ve maaşlara zam yapacaklar oy için.

İşin sıkıntılı kısımları bu evreler işte. İpin ucu kaçtığında ekonomi de her şey sarmala giriyor. Bunu göremeyecek kadar halkımız ekonomi bilmiyor maalesef. Bu yüzden ceremesini çekiyorlar.
    Neyse.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
     Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Üstad seviyesinde gördüğümüz bir arkadaşımız/dostumuz/yoldaşımız Serkan23 nasıl böyle bir önermede bulunur?
    İnanamıyorum...
    Şu an şoktayım....

Sn Serkan23
    Sizce dolarla uzaktan yakından alakası olmayan (ülkemiz de yoktur ya..) bir sektör/imalatçı sizce hiç zam yapmamalı mı ürünlerine?
    Ekonomide/hayatta bir çok mal ve hizmetin fiyatı artarken ben hala "10" liramı kazanmaya devam etmeliyim?
    Benim ürettiğim ürünün maliyeti artmasa da "hayatta kalma/geçinme maliyetim" çok artmışsa ben hala 10 lira mı kazanmaya devam edersem nasıl hayatımı sürdürebilirim..?

saygılar/başarılar
    Benim demek istediğimde bu işte... Kim işçisine çalışanına zam yaptı ki? Neden %20-30 zam yapmak varken ürünlere %80 ve üstü zam geldi?
    Canın bile emanetken, Kaybedecek neyin olabilir ki?

Alıntı Originally Posted by berryforeva Yazıyı Oku
    Bu yıl sonu maaş zamları ortalığı epey karıştıracak, enflasyonu daha çok kabartacak. Zira seçim arifesi ve maaşlara zam yapacaklar oy için.

İşin sıkıntılı kısımları bu evreler işte. İpin ucu kaçtığında ekonomi de her şey sarmala giriyor. Bunu göremeyecek kadar halkımız ekonomi bilmiyor maalesef. Bu yüzden ceremesini çekiyorlar.
    Neyse.
    Bu a$ırı uyanıklar yine erken baskın acil yerel seçim yapabilirler yine sırf bu sebeplerle..

Nasıl olSA kanundaki minimum deklare sürelerin hesabını dahi soran yok,

bknz. son iki seçim, hatta son bo$kan+genel style.

Sayfa 1220/1223 İlkİlk ... 22072011201170121012181219122012211222 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •