Sayfa 863/940 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873913 ... SonSon
Arama sonucu : 7513 madde; 6,897 - 6,904 arası.

Konu: Çizgi Ötesi ( kısa - orta - uzun )_Al-Sat

1.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    Çakallık içinde çakallık var...
    Gören varmı...
    Hocam gördüğünüzü bizimlede paylaşırmısınız

2.  Alıntı Originally Posted by esselocan Yazıyı Oku
    Ben göremiyorum hocam ama sanırım aracı kurumlar 1. 1 ini tokatlıyordur.
    Ytd
    Bankaları yeşil tutarak endeksin düşmesini önlüyerek bazı hisseleri yediriyorlar...Tabiki düşmesini isremiyoruz...Sonuçta yüzde elli hissedeyiz...
    Ama gerçekleri görmeye çalışıyorum...
    Yada gerçekten şişen hisseleri usul usul verirlerse Banka ve ucuz holding vs.Hisselere(endeksi etkileyen) giriş yapma niyetindeler...Bu da Ralli demek...
    Yada Çakallık...
    Bunların işi bu arkadaşlar...Piyasadaki ky ların çoğu...Hemen hemen hepsi yani sizler bizler... Hepimizin bir geliri bir işi var çoğu zevkine çoğu umudunu bağlayarak çoğuda hayallerinin peşinde koşan geliri olan ky lar...Ama By lar ve spek lerin işi bu buradan ekmek götürüyorlar evlerine... Buradan lüks hayat yaşıyorlar ve birçok çalışanları bile var...Bizleride herzaman müşteri olarak görürler...
    Şunuda bilmemiz gerekiyorki tüm hisselerin bir sahibi (tahta sahibi) var...bunlar piyasada hepsi birbirini tanır ve birbirini üzmez...kimse kimsenin tahtasını ihlal etmez..
    Sadece danışıklı paslaşırlar....Yani bir nevi ellerindeki hisseleri virman yaparak tahtaya mudahale ederler aşağı veya yukarı yönlü...
    Şunada emin olun hangi tahra olursa olsun ister sığ ister derin...Kayda değer tüm ky ların yaptığı hareketleri görüyor ve kaydediyorlar...Bunu genelde referans numaralarını not ederek yapıyorlar...
    Yani işin özeti hisselere yüklü girdiğimizde veriyorlar...nezamana kadar...? Biz satana kadar...
    Benimi takip edecekler canım diyenleri duyar gibiyim...Evet kardeşim senide takip ediyorlar...Kimse daha fazlasını kazanmadan sana yedirmez...ki bırakın alıp sattığımızı kaç defa tıklayıp baktığımızı bile not ediyorlar...
    Peki ne yapacağız...Onu daha sonra yazarız...
    Y.T.D.

3. Beni üzen bir tek Tknsa kaldı.
    Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    Bankaları yeşil tutarak endeksin düşmesini önlüyerek bazı hisseleri yediriyorlar...Tabiki düşmesini isremiyoruz...Sonuçta yüzde elli hissedeyiz...
    Ama gerçekleri görmeye çalışıyorum...
    Yada gerçekten şişen hisseleri usul usul verirlerse Banka ve ucuz holding vs.Hisselere(endeksi etkileyen) giriş yapma niyetindeler...Bu da Ralli demek...
    Yada Çakallık...
    Bunların işi bu arkadaşlar...Piyasadaki ky ların çoğu...Hemen hemen hepsi yani sizler bizler... Hepimizin bir geliri bir işi var çoğu zevkine çoğu umudunu bağlayarak çoğuda hayallerinin peşinde koşan geliri olan ky lar...Ama By lar ve spek lerin işi bu buradan ekmek götürüyorlar evlerine... Buradan lüks hayat yaşıyorlar ve birçok çalışanları bile var...Bizleride herzaman müşteri olarak görürler...
    Şunuda bilmemiz gerekiyorki tüm hisselerin bir sahibi (tahta sahibi) var...bunlar piyasada hepsi birbirini tanır ve birbirini üzmez...kimse kimsenin tahtasını ihlal etmez..
    Sadece danışıklı paslaşırlar....Yani bir nevi ellerindeki hisseleri virman yaparak tahtaya mudahale ederler aşağı veya yukarı yönlü...
    Şunada emin olun hangi tahra olursa olsun ister sığ ister derin...Kayda değer tüm ky ların yaptığı hareketleri görüyor ve kaydediyorlar...Bunu genelde referans numaralarını not ederek yapıyorlar...
    Yani işin özeti hisselere yüklü girdiğimizde veriyorlar...nezamana kadar...? Biz satana kadar...
    Benimi takip edecekler canım diyenleri duyar gibiyim...Evet kardeşim senide takip ediyorlar...Kimse daha fazlasını kazanmadan sana yedirmez...ki bırakın alıp sattığımızı kaç defa tıklayıp baktığımızı bile not ediyorlar...
    Peki ne yapacağız...Onu daha sonra yazarız...
    Y.T.D.
    Hocam her şey bu dürzülerin elinde, arada biz temel teknik derken çorba/yemek parası çıkartabildiğimiz bizimdir. Zaten bizden mly kat fazla kazanıyorlar. Buna şükür diyorum.
    Sabah bir tivitte paylaştı kar marjı 1 kurumdan 115 bin TL diğerinden 95 bin TL biz de şurda elimizdekine bakıyoruz. Bazıları güzel götürüyor.
    Neyse hepsi için ytd

5.  Alıntı Originally Posted by eski_prof Yazıyı Oku
    papıl ; 19.99 tavan kapattı...
    Daha ne olsun...;))
    kanal direnci ; 21.00 yaparmı yanii...yarınki tavanı ; 21.98...izlemek lazım...
    24.48 bir hedef görüyorum ama tavan serisi ne olur bilmiyoruz kimbilir...temel olarak incelemek gerekir...
    Revaçta bir sektör... Merak ettim takip edeceğiz...
    Sonuçta 5.25 seviyesinden başlayan bir yükseliş kısa zamanda...
    Y.t.d.
     Alıntı Originally Posted by eski_prof Yazıyı Oku
    aleyküm selam...
    rygyo ; 4.64 kapanış...
    direnç ; 4.66 - 4.78 - 4.86 - 4.93...
    destek ; 4.48 - 4.18 - 3.94...
    Yukarıda ; 4.93 kanal direnci orta vade...
    Sağlam geçerse ; 5.37 gibi sağlam bir direnç ile boğuşacak...
    Aşağıda ; 4.48 üzerinde kalması önemli olacak...
    ostım ; 4.14 kapanış...
    4.20 üzeri kapanışlar daha iyi olurdu...
    direnç ; 4.20 - 4.38 - 4.50 - 4.60...
    destek ; 4.05 - 3.85 - 3.81...
    Yukarıda ; 4.60 önemli kanal direnci oldu...sağlam geçerse ; 5.58 hedef direnci olur...
    Yakın kapattı ama 4.20 üzerine atması şart...
    Aşağıda ; 3.81 kanal desteği...
    Bedelli sermaye artırımı var diye duydum sanki...
    Varsa nekadar veriyor... Bedelli bölünmeler çok kafa karıştırıcı olabiliyor... Normalde yatırımcı için pek hoş karşılanmıyor şirketin işine yarıyor... özellikle az bölünüyorsa...belli olmuyor ne desek izlemekten başka yapacak bişey yok... Umarım iyi olur...tabi tam olarak bilmiyorum bölünüyormu...?
    Y.t.d.
    hocam eski notlarınızda papıl değerlendirmeniz 25.00 gördü.
    Rygyo 5.58 direnç yazılmış.bu rakamın uzerinde şuan grafikde güzel gözüküyor siz nedersiniz?

6. Adem bey bu arada KFEİN 23.18 den işlem görüyor...
    Hatırlıyorsunuz ben ; 23.14 daha çok önemsiyorum demiştim... Oraya dayandı...
    Y.T.D.

7.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    hocam eski notlarınızda papıl değerlendirmeniz 25.00 gördü.
    Rygyo 5.58 direnç yazılmış.bu rakamın uzerinde şuan grafikde güzel gözüküyor siz nedersiniz?
    RYGYO ; 5.62 işlem görüyor...
    5.37 hala gündemde ama önemli destek olarak...
    DİRENÇ ; 5.73 - 5.97 - 6.14 - 6.27...
    DESTEK ; 5.37 ve önemli...
    Yukarıda yazdığım dirençler normalde oldukça sert...
    Özellikle koyu renkte işaretlediğim dirençler...
    İlki gösterge diğeri ise hareketin hızlanacağı kanal direnci...
    6.27 sağlam geçilip desteklenirse ; 7.61 hedef direncini yapabilir...
    Y.T.D.

8. OSTIM ; 4.12 işlem görüyor...
    Yukarısı hala geçerli...
    Y.T.D.

Sayfa 863/940 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873913 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz