Sayfa 640/1003 İlkİlk ... 140540590630638639640641642650690740 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 5,113 - 5,120 arası.

Konu: Viop - XIX

1. Topiğe bir soru sordum. Cevap veren olmadı... Bir daha soruyorum. Endeks 90.00'den beri Sercan dışında yükselişe inanan var mıydı?

2. Bozkurt abim dışında... Cevabı yapıştırdı çünkü...

3.  Alıntı Originally Posted by NEFERTEM Yazıyı Oku
    Topiğe bir soru sordum. Cevap veren olmadı... Bir daha soruyorum. Endeks 90.00'den beri Sercan dışında yükselişe inanan var mıydı?
    sercan abi hoşgeldin, özlettin kendini cezalı mısın?

4. evet hatırlarsak 97 100 arasında sıkısma vardı ve 20 bın puandan bahsetmıstık......puanın yönü yukarı gibi oldu..
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

5.  Alıntı Originally Posted by integrating-factor Yazıyı Oku
    Bu kesinlikle başka bir el piyasadaki. Yıllardır izlerim endeksi bu kadar fake attığını çok nadir görmüşümdür. Son bikac senedir borsa kesinlikle baska birilerinin elinde bu cok belli. Hareketler hic tanıdık degil

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    robotlar ve yapay zeka

6. Benim gönderilerime bak, Sercan'ın gönderilerine bak. Usta, lütfen bu topiğe bakıp işlem yapma. Sevgiler ve saygılar...

7.  Alıntı Originally Posted by hsnlsl Yazıyı Oku
    Arkadaşlar şuradan döner, buradan döner, şu kredi çekip basmış vs vs diyerek hep gaza getirdik kendimizi ama işin sonunda delik her gün büyüyor... şuradan döndü, artık buradan son diyerek bence fazla gaz vermeyelim.. Tamam piyasanın gitmesi saçma ama sonuca bakalım gidiyor mu gidiyor...
    Borsada tecrübesi yada on yıldan az geçmişi olanlar şunu iyi bilmelidir bir ayda kazandığını geri vermek bir hafta sürmez karşındaki robot. Senin maliyetin dahil herşeyi biliyor. Buradaki eskiler bilir saniye de 10*20-30 kademe tavandan dip görülür. Dün menderes tabandan dip oldu bir anda sonra geri yükseldi. %20 bir günde al ver bu kadar kolay mı evet bizde borsanın hukuki güvencesi yok. Her türlü taklayi atar her halti yer iş biter ve a verir senin benim Toto la giren girdiği ile kalır.

8.  Alıntı Originally Posted by Lambent Yazıyı Oku
    evet hatırlarsak 97 100 arasında sıkısma vardı ve 20 bın puandan bahsetmıstık......puanın yönü yukarı gibi oldu..
    evet hatırlıyorum sürekli dahada düşecek yazıları döşemiştin..... ne oldu pala yemedimi şimdi bırakacak aşağı gibi kesin cümlelerin vardı..

Sayfa 640/1003 İlkİlk ... 140540590630638639640641642650690740 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •