Sayfa 19/1000 İlkİlk ... 917181920212969119519 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 145 - 152 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Bence bu tur bankalardan uzak durmak lazim.
    Yani şubeden şubeye çok şey değişir, ben TEB le hiç sorun yaşamadım mesela, otomatik ödeme talimatlarım var, eft havale ücreti yok..sırf sorunsuz diye sonradan iki banka değiştirdim, hala orada her şey taşımadım. ING de hesabım var yıllardır kullanmıyorum, para bile yatırmıyorum, nasılsa, hala o hesaptan eft, havale de alınmıyor, bir de zırt pırt arayıp kredi teklif ediyorlar.

Vakıfbank'ı kullanıyorum, kredi kartı vermedi bana, niye diyorum, limitiniz düşük diyor, diğer bankalardaki limitlerimi gösterdim bunlar ne dedim, telefon bankacılığını arayın sistemsel sorun dedi la şubedeyim zaten ne telefonu, aman sizle mi uğraşıcam siz kaybedersiniz dedim, şimdi aradan bir süre zaman geçti, arıyorlar kredi kartı teklif ediyorlar, hadi leynn çekiyorum, zevkli oluyor..değişiyor yani bu işler..

Kritik bir yeri test ediyor.

3.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Sn.egedük ve ilgilenen diğer arkadaşlara teşekkür ederim. Canlı yardım diye bir sekmeleri vardı internet sayfalarında , ümitsizce tıkladım ve başladık yazışmaya...... Sonuç ; İlk hesap açılırken tanımlanan ama hiç kullanmadığım KMH kapatılacakmış, sonra kredi kartımın ( hesap kesim tarihine daha var ama fark etmezmiş ) tüm borcu kapanacakmış ve kart iptal edilecekmiş ( hiç bir zaman taksitli dahi ödemedim. Hep zamanında peşin kapattım ) Sonra banka taahhüt blokesi kalkarmış.... Yapacağız artık. Her şey başa geldikçe öğreniliyor.
    Rica ederim sayın ressam. Az bir faydam oldu ise ne mutlu bana.
    Kmh iptali için İzmirdeki Şubenize hitaben bir dilekçe yazın. Ankara’daki Şubeye İmza karşılığı verin. İlgili Şubeye iletsinler.
    Kmh’ın kapatılarak tarafıma bilgi verilmesini rica ederim diye dilekçenizi bitirin bence.
    Hangi devirde yaşıyoruz. Kesin sonuç alırsınız.
    Selamlar.

Yani ya burası bir flat, 7.148 üstüne gidecek, sonrası sonra, ya da o daire içine aldığım yerde ihlal var orayı 1-2 sayacağız..YTD

Ya da şöyle çok iddialı bir sayım, hem ilk 1-2 ihlalli, hem B si üçgen kısa ZZ iddialı...ama başka türlü sayamadım henüz...sayan da yok olsa bakardık twitterda falan...YTD

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Pardon, hanimini kastettiniz herhalde.
    Evet takip ettiğim kadarıyla inanılmaz hırslı bir kadın
    O egeli ben değilim

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,904
     Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Ankara'daki şubeden yeni hesap açtırın, dilekçe yazın, onlar İzmir şubesine fax çekecekler, oradaki hesabı komple kapattıracaksınız. Bırakın KMH hesabını Ankara'dan bütün hesaplarınızı bile kapattırabilirsiniz.

Hesap kapatmak için ilgili şehre gidilmesi gerekseydi işimiz vardı, Türkiye'nin her yerinde hesaplarım oldu.

Yalan söylüyorlar özetle..şikayet dilekçesi yazın bir üst bölge müdürlüklerine..
    Şu linki de vereyim olası şikayet için:

https://ebulten.bddk.org.tr/esikayet/
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Evet takip ettiğim kadarıyla inanılmaz hırslı bir kadın
    Fazla hırs saksafon çaldırır.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 19/1000 İlkİlk ... 917181920212969119519 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları