Special Days Image

Anket Sonuçlarını Gör: 23 Haziran Seçimlerin de hangi adayı desteklemeyi düşünüyorsunuz?

Oylayan
473. Bu anket için oy kullanamazsınız
Sayfa 83/130 İlkİlk ... 3373818283848593 ... SonSon
Arama sonucu : 1035 madde; 657 - 664 arası.

Konu: 23 Haziran 2019 seçimlerin de hangi adayı desteklemeyi düşünüyorsunuz?

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by apache64d Yazıyı Oku
    Aynı zihniyetten olmayınca Yorumlar nerelere kadar gitti TSK sözcüsü bile olduk...

Tamam, bizi eleştiren ve bizim zihniyetten olmayan buraya giremez deyin gelmeyelim diyeceğim ama ozamanda bu anket başlığının anlamı kalmaz.
    Birader seni sözcü ilan eden ,yahut TSK envanteri tutan yok . Asker olduğunu belirtip burada ırkçı, siyasi paylaşım yapamazsın. Konuyu saptırma.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Apachenın TSK envanterinde olmadığını bilecek kadar bilgilisin...
    Bana ne la envanterden.

3. '' Bahçeli'yi İSTANBUL'A getirmediler.
    Kız istemeye ailenin arızalılarını götürmezler.
    Gelin vaz geçmesin diye. ''

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

6.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Bana ne la envanterden.
    TSK yı düşünen ve destekliyen TSK nın envanterinde ne olup olmadığını az çok bilmesi lazım!!! Asker siyaset yapmaz, hacı hoca siyaset yapmaz dimi?

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Sayın MedwiG, akşam uzun bir mesaj yazmıştım, okuduktan sonra sildiğinizi düşünüyorum.
    TSK etiketiyle siyasi paylaşım yapılmasının , asker olsun yahut olmasın asker etiketiyle ordumuzun lekelenmesinin kabul edilemez olduğunu düşünüyorum.

Arkadaşa ya yeni bir nick alarak asker etiketi kullanmadan paylaşım yapma fırsatı verilmesini yahut sayfadan süresiz olarak uzaklaştırılmasını rica ediyorum.

TSK gibi bir kurumun itibarını düşürmek fikir özgürlüğü değildir.
    .................

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    TSK yı düşünen ve destekliyen TSK nın envanterinde ne olup olmadığını az çok bilmesi lazım!!! Asker siyaset yapmaz, hacı hoca siyaset yapmaz dimi?
    Bir devlet memuru görevini açıklayarak siyaset yapamaz. Hele ki TSK mensubu .

Sayfa 83/130 İlkİlk ... 3373818283848593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •