Sayfa 311/685 İlkİlk ... 211261301309310311312313321361411 ... SonSon
Arama sonucu : 5473 madde; 2,481 - 2,488 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Kendileri çalıp kendileri oynuyor, sayelerinde hisseye yeni giren zor bulunur artık

2.  Alıntı Originally Posted by leoleon7455 Yazıyı Oku
    Kendileri çalıp kendileri oynuyor, sayelerinde hisseye yeni giren zor bulunur artık
    sıçtı batırdılar. yani işe bak ya. rezalet.

3. Yakın zamanda Transtürk Holding negatif özsermayesi nedeniyle borsa kotasından çıkarıldı. İyi de o zaman bu kağıdın tahtasının da kapanması lazım değil mi? Hadi biraz daha geriye gidip tekrar soralım: bu "kağıt" borsaya kote edilirken özsermayesi negatif değil miydi? Yoksa yatırımcıları mağdur etmek için sportiflerin devlet izni var diye mi düşünmeliyiz? Bakınız beyler... Artık ben baskı değil hissenin gerçek değerine yolculuk diye düşünüyorum. Maliyet 5 in üstünde... Bir daha ne zaman bu rakamlar görülür, görüldüğünde ben görür müyüm Allah bilir. Yatırım tavsiyesi ne ya... Allah herkesin bireysel vereceği tüm kararları hakkında hayırlı etsin. Benimkini de... İnşallah

4. Yeni alım yapacaklara bu hisseye bulaşmayın diye sürekli uyarılarda bulundum beşiktaş devri bitti 2 tl maliyetli patronlar mal boşaltıyor spor hisselerinde ucuz fiyat diye bir kavram olmaz dibi 0 tl dir aman dikkat YTD.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Değerli ortaklar... Yanılıyorsam lütfen düzeltin. Ben sermayeyi kurtarabilmek adına iki ihtimal görüyorum. Ya orman'ın katar ziyaretinin altından güçlü bir sponsor ve/ya süperlig aş kurulması ve borç yapılandırılması için finansman, -ki belki bu sayede futbol sektörüne yapılacak çeki düzen ile uzun vadede sürdürülebilir bir bilanço... Ya da "belirsiz" bir sene de oluşacak şampiyonluk beklentisi (bu sene için değil) ile sınırlı da olsa spekülatif bir yükselme... Aksi takdirde bu "kağıt" parçası 2,xx lerde yıllarca sürünür diye sesli düşünüyorum. (Tavsiyeye ihtiyaç duyan tavsiyede bulunamaz)

6. Beyler biliyorum bugün biraz sıktım sizi çok özür dilerim. Bugün stressliyim. Etrafımda istişare edebileceğim kimse yok. Yüzbinin üzerinde zararla tamamen çıkmak ile biraz zararla çıkıp kendime fon oluşturmak arasında çok kararsızım. Lütfen biriniz bir akıl versin. Vebali benimdir. Söz veriyorum uzun bir süre yazmayacağım kusuruma bakmayın

7.  Alıntı Originally Posted by stress Yazıyı Oku
    Beyler biliyorum bugün biraz sıktım sizi çok özür dilerim. Bugün stressliyim. Etrafımda istişare edebileceğim kimse yok. Yüzbinin üzerinde zararla tamamen çıkmak ile biraz zararla çıkıp kendime fon oluşturmak arasında çok kararsızım. Lütfen biriniz bir akıl versin. Vebali benimdir. Söz veriyorum uzun bir süre yazmayacağım kusuruma bakmayın
    yüzbinin üzerinde zararınız var ise 300 küsür bin tl lik falan hisse almışsınız!! benim yatırım miktarım sizinkinin beşte biri ve zararım 19 bin tl! sizin gibi yüksek rakamla giren 5-10 kişi daha varsa ki var; bu spek sittin sene yukarı sürmez!! bu arada sizinki gibi meblağla giren ky biliyorum; o arkadaş buraya kadar beklemeyip sattıydı 4 üstünde!!

ben aslında uyandım da; şampiyonlar liginde tur atlayıp buna rağmen 4,30 lara indiğinde belliydi de; zararına hisse satmam gibi bir mallık jargonu mevcut bende!!

size tekrar geçmiş olsun; siz 100 binin ben 20 binin derdindeyim!! spekte bunu beliyor!! araya bir de seçim işi girdi ki speğin isteyipte bulamayacağı şey!! şimdi seçime kadar her gün atışma her gün dalgalanma olur!! vay ben nerelere gidem!! ben konjonktüre göre demiyeyimde cumaya kadar inerim trenden!! bu hakemlerle bu bjk galatasaraı zor yener!!

8.  Alıntı Originally Posted by EDEN BULUR Yazıyı Oku
    yüzbinin üzerinde zararınız var ise 300 küsür bin tl lik falan hisse almışsınız!! benim yatırım miktarım sizinkinin beşte biri ve zararım 19 bin tl! sizin gibi yüksek rakamla giren 5-10 kişi daha varsa ki var; bu spek sittin sene yukarı sürmez!! bu arada sizinki gibi meblağla giren ky biliyorum; o arkadaş buraya kadar beklemeyip sattıydı 4 üstünde!!

ben aslında uyandım da; şampiyonlar liginde tur atlayıp buna rağmen 4,30 lara indiğinde belliydi de; zararına hisse satmam gibi bir mallık jargonu mevcut bende!!

size tekrar geçmiş olsun; siz 100 binin ben 20 binin derdindeyim!! spekte bunu beliyor!! araya bir de seçim işi girdi ki speğin isteyipte bulamayacağı şey!! şimdi seçime kadar her gün atışma her gün dalgalanma olur!! vay ben nerelere gidem!! ben konjonktüre göre demiyeyimde cumaya kadar inerim trenden!! bu hakemlerle bu bjk galatasaraı zor yener!!
    Spek denilen kişi/kurum artık her neyse... neden yatırımcısına husumetlisi gibi davranır ki! Ben tefeci mefeci değilim kayıtdışı vergilendirilmemiş hiçbir işim yok. Yıllardır mevduat hesabında bekleyen alın terimi yatırdım diye suçlu mu oldum şimdi... O zaman ve gerçekten durum böyle ise bunların tefecilerden farkı şu: biri verdiği para üzerinden zulmediyor diğeri aldığı para üzerinden...Ben buna inanmak istemiyorum. Vakıa durum buysa da haram sıkkım olsun.

Sayfa 311/685 İlkİlk ... 211261301309310311312313321361411 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •