Sayfa 557/563 İlkİlk ... 57457507547555556557558559 ... SonSon
Arama sonucu : 4500 madde; 4,449 - 4,456 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1. DIKKAT !! bakalım kımse anlayabılecek mı dıye bekledım ama kımse anlayamadı. ama bakın altını çiziyorum bu kap GULER HOLDING ıcın ınanılmaz ötesı ıy bır kap, pekı neden ? A1 portfoy şirketı kımın ? % 50 sı murat gulerın, dıger % 50 sı guler holdınge ait, pekıı asy yenılenebılır enerjının 37 mılyon 500 bın hıssesını kım aldı ? a1 portfoy aldı, pekı kaçtan aldı ? 2,97 tl tutardan.- pekı pardusun 20 tl fıyatlara kadar cıkmasında hangı iştirakı etkılı, ? tabıkı asy yenılenebılır enerjı.. yanı dusunun pıyasada 20 tl ye ya kadar tutardan işlem gören pardusun, en buyuk ve en degerlı şirketıne 2,97 den kım ortak oldu ? hem murat guler ortak oldu, hemde guler holdıng oldu..şimdi dusunun bakalım asy enerjısının hısse fıyatı ne kadar ve guler kaçtan aldı !! harıka bır haber, GULER HOLDIN HEM ÇOK CIDDI BIR DEGERLEME GELIRI ELDE EDECEK, HEM, ENERJI SIRKETININ NNERDEYSE % 25 NI daha alıp, pay oranını yukselttı. Gozun aydın guler holdıng yatırımcısına, pekı pardus culara ne oldu ? hem enerjı sırketlerının hısse adedı arttı, hemde kendılerının cok yuksekten satın aldıgı sırketı 2,97 tl den orak aldılar. PEKI MURAT Guler neden bır kısımını guler holdınege gececek sekılde a1 portfoye aldırdı ? cunku guler holdıngde toplu.. gozunuz aydın, alın kap bılgısını, kım hangı sırketı kactan almıs, ve alan şirketın ortakları kım bakın.. YARIN ıtıbarı ıle cıddı yukselıs beklıyorum gulerde.. ıtıtrazı olan yazsın, KAP- Şirketimizin girişim yatırımı portföyünde bulunan ASY Yenilenebilir Enerji Üretim A.Ş. tarafından yapılan 08.11.2022 tarihli genel kurul toplantısında; ASY Yenilenebilir Enerji Üretim A.Ş.'nin 155.000.000-TL tutarlı sermayesinin, tamamı (B) Grubu olarak ihraç edilmek üzere 37.500.000-TL artırılarak 192.500.000-TL'ye çıkarılmasına, ihraç edilecek 37.500.000 TL nominal değerli (B) Grubu payların beher fiyatının primli olarak 2,976 TL olarak belirlenmesine, 37.500.000 TL nominal değerli payların (B) Grubu toplam 111.600.000- TL bedelle A1 Portföy Yönetimi A.Ş. Pardus Vizyon Girişim Sermayesi Yatırım Fonu'na tahsis edilmesine karar verildiği 08.11.2022 tarihli özel durum açıklamamızla kamuoyuna duyurulmuştu. Pardus Vizyon Girişim Sermayesi Yatırım Fonu tarafından taahhüt edilen sermaye ödemesinin yapılması ile ASY Yenilenebilir Enerji Üretim A.Ş. tarafından söz konusu sermaye artırım işlemine ilişkin süreç tamamlanmış olup, sermaye artırım işlemi 25.11.2022 tarihinde İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü tarafından tescil edilmiştir

2.  Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    DIKKAT !! bakalım kımse anlayabılecek mı dıye bekledım ama kımse anlayamadı. ama bakın altını çiziyorum bu kap GULER HOLDING ıcın ınanılmaz ötesı ıy bır kap, pekı neden ? A1 portfoy şirketı kımın ? % 50 sı murat gulerın, dıger % 50 sı guler holdınge ait, pekıı asy yenılenebılır enerjının 37 mılyon 500 bın hıssesını kım aldı ? a1 portfoy aldı, pekı kaçtan aldı ? 2,97 tl tutardan.- pekı pardusun 20 tl fıyatlara kadar cıkmasında hangı iştirakı etkılı, ? tabıkı asy yenılenebılır enerjı.. yanı dusunun pıyasada 20 tl ye ya kadar tutardan işlem gören pardusun, en buyuk ve en degerlı şirketıne 2,97 den kım ortak oldu ? hem murat guler ortak oldu, hemde guler holdıng oldu..şimdi dusunun bakalım asy enerjısının hısse fıyatı ne kadar ve guler kaçtan aldı !! harıka bır haber, GULER HOLDIN HEM ÇOK CIDDI BIR DEGERLEME GELIRI ELDE EDECEK, HEM, ENERJI SIRKETININ NNERDEYSE % 25 NI daha alıp, pay oranını yukselttı. Gozun aydın guler holdıng yatırımcısına, pekı pardus culara ne oldu ? hem enerjı sırketlerının hısse adedı arttı, hemde kendılerının cok yuksekten satın aldıgı sırketı 2,97 tl den orak aldılar. PEKI MURAT Guler neden bır kısımını guler holdınege gececek sekılde a1 portfoye aldırdı ? cunku guler holdıngde toplu.. gozunuz aydın, alın kap bılgısını, kım hangı sırketı kactan almıs, ve alan şirketın ortakları kım bakın.. YARIN ıtıbarı ıle cıddı yukselıs beklıyorum gulerde.. ıtıtrazı olan yazsın, KAP- Şirketimizin girişim yatırımı portföyünde bulunan ASY Yenilenebilir Enerji Üretim A.Ş. tarafından yapılan 08.11.2022 tarihli genel kurul toplantısında; ASY Yenilenebilir Enerji Üretim A.Ş.'nin 155.000.000-TL tutarlı sermayesinin, tamamı (B) Grubu olarak ihraç edilmek üzere 37.500.000-TL artırılarak 192.500.000-TL'ye çıkarılmasına, ihraç edilecek 37.500.000 TL nominal değerli (B) Grubu payların beher fiyatının primli olarak 2,976 TL olarak belirlenmesine, 37.500.000 TL nominal değerli payların (B) Grubu toplam 111.600.000- TL bedelle A1 Portföy Yönetimi A.Ş. Pardus Vizyon Girişim Sermayesi Yatırım Fonu'na tahsis edilmesine karar verildiği 08.11.2022 tarihli özel durum açıklamamızla kamuoyuna duyurulmuştu. Pardus Vizyon Girişim Sermayesi Yatırım Fonu tarafından taahhüt edilen sermaye ödemesinin yapılması ile ASY Yenilenebilir Enerji Üretim A.Ş. tarafından söz konusu sermaye artırım işlemine ilişkin süreç tamamlanmış olup, sermaye artırım işlemi 25.11.2022 tarihinde İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü tarafından tescil edilmiştir
    Neden Murat Güler ASY Yenilenebilir Enerji’nin bir kısmını A1 Portföye aldırdı. Güler holdingde toplu derken ne demek istediniz?

Alıntı Originally Posted by şahonun pungarı Yazıyı Oku
    dediklerinin çoğu doğru, ama ya patron birazda ondan bahset, ıstersen pıyasada kımdır dıye bır sorgula. Bugun yarın mıllete malı yıkar 3 yıl ortadan kaybolur. Baka sen bunları yazerken hısse fıyatı 8,06 ve bahsettıgın degerlemeler katılmadı. Hadaı bakalım onumuzdekı cuma fıyata bakalım.. Kımseyı gaza getırme, karşında borsanın en acımasız ve vıjdansız patronu var. Fazla degıl onumuzdekı cumaya tekrar konusalım bana hak verıceksın ,
    bugün 7,72!!!!

4. Hayırlı işler,

Usd grafiğinde dev bir ikili dip çıkışı var.

Yıl sonu gelebilecek 500 veya üzeri kâr, seçime doğru holdingler arasında daha fazla prim yapmasını destekler. Çanak kulptan daha büyük bir trende girdiğini düşünüyorum.

Aslında eskiden beri böyle düşünüyordum 🙂 Bu adamı tarif eden iştirakleri değil holdingi.

5. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1084492
    9,39 TL
    fon fini fon fon
    Patron artık yalnız değilsin ��
    Hedef portföyden Yunus Şahin ve Yaşar Yıldırım'ın yönettiği Nnf adlı fon şirketin %5,73 'üne denk gelen hisse senedi sahipliğine ulaşmış.

Şirketimiz bağlı ortaklıklarından A1 Capital Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'nin halka açılması ve paylarının Borsa İstanbul A.Ş. nezdinde işlem görebilmesini teminen 18.10.2021 tarihinde Sermaye Piyasası Kurulu'na yapılmış olan esas sözleşme tadili başvurusunun olumlu karşılandığı Sermaye Piyasası Kurulu'nun 14.12.2022 tarihli yazısıyla tebliğ edilmiştir.

Bu çerçevede A1 Capital Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'nin halka arzına ilişkin çalışmalara başlanmış olup, en kısa sürede halka arz için Sermaye Piyasası Kurulu'na başvuruda bulunulması planlanmaktadır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

7. Harika, olağanustu, ınanılmaz, bır kap geldiiiiMaşallah dıyelım , YARIN SHOW BAŞLIYORRR--yarın buralar ana baba gunu olur.. a1 kapitale yakışır bır azr süreci istiyoruz. en güzel kızımızın düğünü var... ona göre. grubun en nadide gülüdür a1 kapıtal...ŞANINA YAKIŞIR OLSUN MURAT GULER ONA GÖRE...SEN ADIM AT YATIRIMCIN SANA KOŞACAK MURAT GULER...

8. Bir halka arz başvurusuna bir yılı aşkın bir zamanda cevap gelmesi daha önce karşılaşılmış bir durum mudur?

Neyse, bunda da vardır bir hayır.

Umarım herkesin beklentisi gerçekleşir.
     Alıntı Originally Posted by NKN Yazıyı Oku
    Şirketimiz bağlı ortaklıklarından A1 Capital Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'nin halka açılması ve paylarının Borsa İstanbul A.Ş. nezdinde işlem görebilmesini teminen 18.10.2021 tarihinde Sermaye Piyasası Kurulu'na yapılmış olan esas sözleşme tadili başvurusunun olumlu karşılandığı Sermaye Piyasası Kurulu'nun 14.12.2022 tarihli yazısıyla tebliğ edilmiştir.

Bu çerçevede A1 Capital Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'nin halka arzına ilişkin çalışmalara başlanmış olup, en kısa sürede halka arz için Sermaye Piyasası Kurulu'na başvuruda bulunulması planlanmaktadır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
    SM-M315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

Sayfa 557/563 İlkİlk ... 57457507547555556557558559 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •