Sayfa 331/570 İlkİlk ... 231281321329330331332333341381431 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 2,641 - 2,648 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1. Senet sahipsiz bugünkü hareketleri net gösteriyor. Başarısız bir halka arz olduğu aşikar.
    Duhul 2009..

2. Hay ş.erefsiz hisse senin ta..anladın sen.ABD Rusya söz düellosu yapıyor bizim borsa çakılıyor. Ulan onların savaşından bize ne veya bizi az etkilemesi lazım.onların borsaları çökmesi gerekir. Bu nasıl iş ben anlamadım. Bunlar resmen gavat

Venus_V3_5580 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Tlman sanki çok çıkış yapmıstıda tekrar aynı yerine geliyor. Adi hisse en önde çakılıyor.. Böyle milli hissenin sülalesini ....

4. Düşüşte bence limanın rusya ile ilgili ticareti olduğu için rüzgar inşallah tersine döner...ytd

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by mamur Yazıyı Oku
    Düşüşte bence limanın rusya ile ilgili ticareti olduğu için rüzgar inşallah tersine döner...ytd

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sn. Mamur limanın gözü toprağa odaklanmış ayıramıyor. Sadece 3 günlük kayıp nerdeyse yüzde 15. Toparlama emaresi de zayıf görünüyor. İşin bir diğer ilginç yanı tahta yapıcı ne düşünüyor orası da muamma. Bugün 13 leri tekrar test etme çabası olursa belki bir şeyler olur ama belki işte..
    Duhul 2009..

6. Şahsen bugünkü düşüşün her ne kadar abartsada biraz daha anlaşılabilir olduğunu düşünüyorum. Sonuçta küresel bir risk var ve maalesef hemen yanı başımızda. Bence asıl incelenmesi gereken 21'lerden 13'ler seviyesine nasıl geldiği. Maalesef bu karmaşada temettü ve ilk çeyrek karlılığı güme gidecek ve fiyatlara yansımayacak gibi duruyor

7. Vizara sana katılmıyorum .Ne alakası var bu düşüşün.. 3 aylık iyi gelecek çünkü ihracat rakamları ortada + yıllık kar yine iyi. Düşmesi bence tahta yapıcının kötü niyetli olmasından.

8.  Alıntı Originally Posted by kırşehir40 Yazıyı Oku
    Vizara sana katılmıyorum .Ne alakası var bu düşüşün.. 3 aylık iyi gelecek çünkü ihracat rakamları ortada + yıllık kar yine iyi. Düşmesi bence tahta yapıcının kötü niyetli olmasından.

13 üstü kapatması iyi oldu. tahtadaki hacimsiz düşüşü bi nebze de olsa toparlamaya çalıştı. şimdi yarınki hareketi çok önem kazandı bence. tahta yapıcı bugün uzun uzun düşünüp el atması gerek daha fazla mırdar olmadan.
    Duhul 2009..

Sayfa 331/570 İlkİlk ... 231281321329330331332333341381431 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •