Sayfa 953/1002 İlkİlk ... 453853903943951952953954955963 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 7,617 - 7,624 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,321
     Alıntı Originally Posted by naar Yazıyı Oku
    Romalılar Germenleri barbar tanımlardı. Kadere bakın ki bugün romalılar yok ama onların barbar dediği Germenler duruyor hemde kapı gibi.
    Aynen,Romalıların korkulu rüyasıydı,hemde onları baltalarlan doğrarlardı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,321
    Borsa aşağı döviz,altında aşağı...Ben bu işten bir mok anlamadım.

Alıntı Originally Posted by naar Yazıyı Oku
    Romalılar Germenleri barbar tanımlardı. Kadere bakın ki bugün romalılar yok ama onların barbar dediği Germenler duruyor hemde kapı gibi.
    İyide romada bağlılık ırk üzerinden değil vatandaşlık üzerinden tesis edilmişti. Bugün bizim bile içimizde bolca romalı var sadece romalı olduklarını unuttular. Mesela sardes şehrinde (manisa) sinagog görünce şaşırmıştım. Tarihte bizim gördüğümüzden fazlası var.
    O egeli ben değilim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,321
     Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Haftaiçi akşam 10 sabah 5 yasak diyecekler bence .
    Hepsi hikaye,tepedekine bulaşmadan doğru,dürüst önlem almazlar,yarım,yamalak iş yaptılar hep,bu iş zor değil,zamanında 15 gün sokağa çıkma yasağı uygulayacaksın,neymiş ekonomik şarlar bozulurmuş,şimdi ekonomimi kaldı,bir avuç Katara dötü teslim ettiler,üstelik 3-5 milyara,giden 125 milyar dolar,bu bilinen bilinmeyen ne kadar bilinmiyor hasır altı ettikleri için,hakimler korkusundan davaları uzatıyor,utanmadan adaletten reformlardan bahsediyorlar

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

Kızıl Avlu, Türkiye'nin Bergama kentinde bulunan bir Roma tapınağıdır. Tapınak, MS 2. yüzyılda Roma İmparatorluğu döneminde muhtemelen Hadrianus zamanında inşa edilmiştir. Antik Yunan dünyasında hala ayakta kalan en büyük Roma yapılarından biridir. Tapınağın Mısır tanrılarına, özellikle de İsis, Serapis ve muhtemelen Osiris, Harpokrates ve diğer alt tanrıların ibadetinde kullanılmış olduğu sanılmaktadır.

Mesela izmirde gördüğümde en çok şaşırdığım yer bu tapınak olmuştu. Bergamada mısır tapınağı şaşırtıcı gelmişti. ama bergama turizm açısında ne Türkiye’de ne de dünyada fazla ziyaret edilen bir yer değil. Ancak inanılmaz değerli hazineler barındırıyor. Özellikle pergamon şehirinden manzaraya baktığınızda direk aklınıza lord of rings filmindeki minas tirith sahneleri geliyor.

Almanlardan zeus sunağını ait olduğu yere getirmelerini bekliyoruz. Sunak yapıldığı topraklara ait ve biz onu görmek için vize almak zorundayız.
    Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

6. Altin fiyatinin turkiye ile borsa ile ekonomi ile alakasi yok.dunyada ons fiyati var.dolar bazında.dolar kuru ile carpilir.
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Borsa aşağı döviz,altında aşağı...Ben bu işten bir mok anlamadım.
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. BDDK: Bankaların yurt dışında yerleşik finansal kuruluşlara yapacakları TL plasmanlar, TL depo, TL repo ve TL kredilerin toplamının bankaların en son hesapladıkları yasal özkaynaklarının %2,5 olarak yeniden belirlenmesine karar verildi.
    (Kaynak: Foreks Haber)
    Yabancı TL ulaşımını kolaylaştırir ve dolar likiditesi sağlar.
    TL ve BIST tahvil için olumlu diyor uskuay..

Yabancılar tekrar dolara saldırır mı acaba tl ulaşımı kolaylaşmış ya ne dersiniz?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,321
     Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    Altin fiyatinin turkiye ile borsa ile ekonomi ile alakasi yok.dunyada ons fiyati var.dolar bazında.dolar kuru ile carpilir.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Peki şöyle anlatalım,büyüme rekor kırdı,borsa neden çakıldı,demekki büyüme gerçekçi bulunmamış

Sayfa 953/1002 İlkİlk ... 453853903943951952953954955963 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •