Sayfa 315/651 İlkİlk ... 215265305313314315316317325365415 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 2,513 - 2,520 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    Hisse 32 den 18.80 e düsmüş 21 oldu diye seviniyorsun ya matematik bilmiyorsun yada algıların bozuk ne diyeyim...daha öncede yazdım yılda iki kez hareket eder yine yazayım nisan mayıs, ekim kasım bunun dısşında endeksle gider gelir dedik zaten.ocak ayında 158 binde zirve dedim 7 aydır bu zirve geçildide benim mi haberim yok yada algyo 32 gecti tavan tavan gidiyorda ben mi görmüyorum.
    Bilanço hareket getirir mi acaba y.t.d.

2.  Alıntı Originally Posted by eliot Yazıyı Oku
    siz bu kağıt v e endeks ayı piyasası cümlesini kullandınız
    önce önceki yazdıklarınızı okuyunıuz
    yazdıklarınızı savunun
    Evet savunuyorum 28 Ocak tarihinde borsa zirve dedim geriye dönüp bakın yazdıklarıma herşey belgeli siz 32 den 18 e gelen hisse 21 e geldi diye sevinirsin 27 32 arası alanları bir düşün bakalım piyasa ayımı bogami derdim polemik değil objektif olabilmek yaşadıklarından ders çıkarmak Nisan Mayıs ve ekim kasım arasında 2 kez hareket eder bu hisse böyledir bunun dışında endeksle gider gelir dedik aynısı oldu oluyor sabah yüzde 3 artı ve sonraki kapanış yoruma gerek var mı ki bilanço için soran arkadasima cevaben yüzde 3 civarı artı yapar sonra bugünkü gibi geri çekilir

3.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    Evet savunuyorum 28 Ocak tarihinde borsa zirve dedim geriye dönüp bakın yazdıklarıma herşey belgeli siz 32 den 18 e gelen hisse 21 e geldi diye sevinirsin 27 32 arası alanları bir düşün bakalım piyasa ayımı bogami derdim polemik değil objektif olabilmek yaşadıklarından ders çıkarmak Nisan Mayıs ve ekim kasım arasında 2 kez hareket eder bu hisse böyledir bunun dışında endeksle gider gelir dedik aynısı oldu oluyor sabah yüzde 3 artı ve sonraki kapanış yoruma gerek var mı ki bilanço için soran arkadasima cevaben yüzde 3 civarı artı yapar sonra bugünkü gibi geri çekilir
    Onu bunu geçiniz piyasa ayı mı siz onu söyleyiniz

4. Algyo tırmanmaya başladı.

5.  Alıntı Originally Posted by eliot Yazıyı Oku
    Onu bunu geçiniz piyasa ayı mı siz onu söyleyiniz
    USD 760 780 e kadar gevşer USD bu aralıkta iken borsa zirve olur USD dip olur takribi 3 aylık bir süre beklentim ve stratejim böyle

6.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    USD 760 780 e kadar gevşer USD bu aralıkta iken borsa zirve olur USD dip olur takribi 3 aylık bir süre beklentim ve stratejim böyle
    Stratejinizi sormadım basit bir soru piyasa ayı piyasası mı

7.  Alıntı Originally Posted by eliot Yazıyı Oku
    Stratejinizi sormadım basit bir soru piyasa ayı piyasası mı
    senin anlayacağın şekilde yazayım yada duymak istediğini yukardaki mesajda var yazdım sanırım anlamak istemiyorsun usd 7,6-7,8 arasına gelinceye kadar piyasa boğa olur

8. bilgi ve öğrenme açısından https://www.hisse.net/topluluk/showt...50#post5417650 burdaki yazımı okuyabilirsiniz öğrenmek isteyenler için THYO topiği fiyat 14.60 14.90 arası(şuan 12.65 bilginin gücü için yazıyorum )tüm twitter üstadları gazlamışlar şöyle ralli böyle ralli derken ben ne demişim ne olmuş objektif olanlar okusunlar sataşma için lütfen yazmayın

Sayfa 315/651 İlkİlk ... 215265305313314315316317325365415 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •