Sayfa 82/97 İlkİlk ... 3272808182838492 ... SonSon
Arama sonucu : 773 madde; 649 - 656 arası.

Konu: FORMT - Formet Çelik Kapı Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,380
    su akar yolunu bulur ve bazı 4.2 malyet ile hala bekliyorum 8.80 de satmak hiç aklımdan geçmedi ama bizden uyanık olanlar sattı ki buradan geri alıyorlar bu işin kuralı bu kar cebe yakışıyor ama patron ve adamları ama spekcikler sattı peki 5 lira altındna bölerse kaç kişi bedelli sermaye artışına katılır o zaman bedelliden gelecek para kendi koymak zorunda kalır satılmayan payları kapalı kapılarda birine düşük fiyattan vermek zorunda kalır gibi senaryoları düşünmek lazım ortalama 10 lira üzerinde bölecek ki adam gibi para toplasın bedelliye giren de kazansın yoksa bu çakal hareketleri yapanlar kendi elinde bombayı patlatır şirketin gelecek 50 yılını planlayanlar gelecek 3 ayını görmekte aciz kalıyor gibi %100 bedelli yapan avod bile 3 liradan bugun 11de işlem görüyor %294 bedelli bence yatırımcı için daha avantajlı ama küçük beyinli spekçikler dolaylı yada dolaysız patron müdahalesine olan biten şirkete güvenenlere yazık oluyor
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Maşallah 4.70 tl olmuş bakalım nerde durur.

3.  Alıntı Originally Posted by hselcuk Yazıyı Oku
    Maşallah 4.70 tl olmuş bakalım nerde durur.
    Usta senin elinde var mı? Yazdıklarına bakılırsa yok..düşüyorsa düşüyor sen niye rahatsizsin? Alacaksan al satacaksan sat. Gelip de aklından geçirdiklerini buraya yazma. Merak etmiyoruz inan.

GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

4. Tahtacı düz hesap yaptı Buradan yeterince mallandaysa kafayı kaldırır umarım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,380
    Bıktık bıktık ya
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

6. beyler birsey sorcam sermaye artirimindan sonra sanki bi ust pazara cikabiliyor gibi gordüm ben .. sizde bi incelermisiniz cikabiliyormu benmi yaniliyorum ?? aslinda araci kurumada sormak gerekir ama onlarda pek bilgili degiller

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 82/97 İlkİlk ... 3272808182838492 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •