Sayfa 84/171 İlkİlk ... 3474828384858694134 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 665 - 672 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

1.  Alıntı Originally Posted by ozo21 Yazıyı Oku
    Şuan ki 10 milyon hacim mi sence
    bu gün hacim son 3 ay ortalamasinin dibinde...fakat 28 uzeri kapanis yapması lazim...yoksa bist dustugu surece daha asagilara gozunu dikme riski var gibi malesef...acik hacimdede azalma gorulmeli yukselis icin...bakalim nolacak...

metroyu bilmem ama bist icin ginede enseyi karartmamak gerek iran abd konusu ilk şoku atlattiktan sonra gundemin rutininde etkisini azaltacak ve herkes kendi gundemine donecektir...bilancolari bist fiyatlamadan sert dusus beklemiyorum suanki dusus panik piyasa da bist icin duzeltme goruntusunde...110bin guclu destek bist icin altina nisana dek dusecegini sanmam...iran abd dahada sertlesmez ise eger...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. şuan icin alici tarafta meril ve yatirim finans ilk 3te...batum bakalim nekadar alacak...bist hafif topladi...abd iran azcik rahat dursa da kendi gundemimize donsek...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    şuan icin alici tarafta meril ve yatirim finans ilk 3te...batum bakalim nekadar alacak...bist hafif topladi...abd iran azcik rahat dursa da kendi gundemimize donsek...
    İlim hocam batumdaki kumarhane kara parayı tıfıl ve teyyarelerine aktardı bitti o iş. Bir dahaki bahara artık.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by Harbi_ci Yazıyı Oku
    İlim hocam batumdaki kumarhane kara parayı tıfıl ve teyyarelerine aktardı bitti o iş. Bir dahaki bahara artık.

o işler öyle elbet üstad...lakin grafik kisa vade icin galibin geleneklerine uygun bir dususte degil...galip son 1 ay stabil dar marjda hareket ettigi grafige bir bayrak dikmeden sert dusmez genelde, fakat panik bir haber buldugundada affetmez kullanir...suan icin panik haberi kullaniyor gibi...zaten beklentim sadece mart sonuna dek ve kisa grafik icin olasi bayrak...gerisi zamana ve galipcimin yumurtlayacagi hayalhaber akisina bagli...çok siradisi bir haber akisi olmadigi surece bistin daha nisan sonuna dek gidecek yeri var metronunda bilanco fiyatlama sezonu var...bu bazda beklentilerim...yani beklentiler galip işlerine ve tarzina uygun normal bist 30 kagidi gibi degil zaten...büyük fiyat beklentilerim yok şahsen...simdilik umalim da cok duşmeyip 28 uzeri kapatabilsin...yoksa daha alt destekleri denetme ihtimali gundeme gelebilir...

5. alinti...ustler boş...

6. şuan icin abd vadelileri pozitife döndü, avrupa ve bist pozitife döndü fakat galipcim yayi germeye devam ediyor...bist yarin da yesil devam ederse galipcim yukselis ivmesinin karsisinda fazla durmayabilir...sonucta malini daha fiyatli satmak varken...

7. galipcim 28 e tezgah kurmus bu gün bir aliyor bir veriyor fakat cogunlukla aliyor...tabi aksam bakacaz acik islemse bir anlami yok fakat acik orani azise eger bu gun paragirisi deriz...şuan makaraya devam edecek gibi...

8.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    şuan icin abd vadelileri pozitife döndü, avrupa ve bist pozitife döndü fakat galipcim yayi germeye devam ediyor...bist yarin da yesil devam ederse galipcim yukselis ivmesinin karsisinda fazla durmayabilir...sonucta malini daha fiyatli satmak varken...
    Ben aynı görüşte değilim. İsteyene mal veriyor. Korkarım yakın zamanda 1 ve altına gelir.2-3 yıl bıktırır sabırsızların malı almadan 1.6 ve üstü hayal olur.

Sayfa 84/171 İlkİlk ... 3474828384858694134 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •