Sayfa 16/53 İlkİlk ... 6141516171826 ... SonSon
Arama sonucu : 417 madde; 121 - 128 arası.

Konu: Aracı kurum oran ve avantajlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,050
     Alıntı Originally Posted by ondrgsh Yazıyı Oku
    Hisse alış satışlarımı bakkal hesabı gibi Excel e kayıt etmiştim.Bazı hisse maliyetlerinde de değişiklikler var.Tacirlerden çok memnundum,ancak kurum değiştirmeyi düşünüyorum.
    telefonla arayınca değiştiriyorlar.Genel müdürlükten yardımcı olmuşlardı.
    Maliyetleri tam küsüratlı olarak biliyorsanız düzeltiyorlar.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

2.  Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    telefonla arayınca değiştiriyorlar.Genel müdürlükten yardımcı olmuşlardı.
    Maliyetleri tam küsüratlı olarak biliyorsanız düzeltiyorlar.

3. Merhaba arkadaşlar,sanko menkul değerlerle çalışsan var mı? Ücretlendirme vs. nasıl acaba?

Bi konuda yardıma ihtiyacım var da,
    Halihazırda, Kuveyttürk üzerinden hisse alım/satımı yapan arkadaş var mı?

5. arkadaşlar benimde bir sorum var . hangi aracı kurum bana derinliği yada finneti ücretsiz sunabilir. böyle birşey var mıdır?

6.  Alıntı Originally Posted by qcqmerika Yazıyı Oku
    arkadaşlar benimde bir sorum var . hangi aracı kurum bana derinliği yada finneti ücretsiz sunabilir. böyle birşey var mıdır?
    var tabii. aylık 50 bin tl komisyon bırak , mevsim farketmez , gece yarısı dağ çileği bile getirir kapına , dalından taze kopmuş ...
    Sütbıyık Trading Advisory Services LLC - London . Hong-Kong . New York . Tavşanlı

7.  Alıntı Originally Posted by qcqmerika Yazıyı Oku
    arkadaşlar benimde bir sorum var . hangi aracı kurum bana derinliği yada finneti ücretsiz sunabilir. böyle birşey var mıdır?
    "Finnet" ücretsiz, derinlik de mütevazi rakamlara olmak kaydıyla Osmanlı Yatırım (OSMEN)

https://www.osmanlimenkul.com.tr/

Komisyon da Onbinde 4,25

8.  Alıntı Originally Posted by value Yazıyı Oku
    "Finnet" ücretsiz, derinlik de mütevazi rakamlara olmak kaydıyla Osmanlı Yatırım (OSMEN)

https://www.osmanlimenkul.com.tr/

Komisyon da Onbinde 4,25
    ottoman da belli bir miktarın altındaki paraya repo oranları çok düşüktü yanlış hatırlamıyorsam...
    Sütbıyık Trading Advisory Services LLC - London . Hong-Kong . New York . Tavşanlı

Sayfa 16/53 İlkİlk ... 6141516171826 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •