Sayfa 997/1001 İlkİlk ... 497897947987995996997998999 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 7,969 - 7,976 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Özlü deyimler.!!!
    Anlayana.!!

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanalar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. (Platon)
    İnanılması en zor dedikodular, aptalların belleğinde en uzun süre kalanlardır. (Alfred de Vigny)

Akıllılar, sebepler konusunda tartışır; aptallar da karar verir. (Anarchasis)
    Düşüncelerle karşılaşınca, zayıflar korkar, aptallar karşı gelir, akıllılar karar verir. (J.Roland)

Evrende iki şey çok boldur; hidrojen ve aptallık. (Harlan Ellison)

Küçük insanlar insanları, vasat insanlar olayları konuşur, büyük insanlar ise fikir ve idealleri tartışır. Konfüçyüs
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

2. Benzinli leon ları ihmal etmeyin derim dsg sanziman için pek iyi şeyler söylenmez ama servis bakımlı temiz araçta hiç bir sıkıntısı olmaz. 1.2 leon evde 2. Araç idi sonra sattım masraf olmasın diye ama baya memnundum.
     Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    120-130 bin TL arası para ayırdım araba için. Önceki araban corsaydı, 1 seneyi geçti sattım, pek de ihtiyacım yok, İstanbul trafiğinde araba kullanmayı sevmiyorum ama arada da lazım oluyor, özellikle büyüklerle bir yere gitmek isteyince. Neyse 4-5 yaşında benzinli Astra veya Corolla bakıyordum, Egea hatcback sıfır alınabileceğini gördüm o fiyata.

Neyse ben yine de ilk fikrime dönüp Astra veya Corolla bakacağım. Teşekkürler.
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Almanya Türklerin hesaplarına erişebilecek: 1 Ocak'ta resmen başlıyor.

Almanya, ülkesindeki Türk ve Türk kökenli tüm şahıslar ile tüzel kişilerin banka hesap bilgileri ve her Türkiye'deki her türlü kazanç bilgilerini bu yıl sonunda Türkiye'den alacağını resmen duyurdu.

https://cumhuriyet.com.tr/haber/alma...sliyor-1765702

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Almanya Türklerin hesaplarına erişebilecek: 1 Ocak'ta resmen başlıyor.

Almanya, ülkesindeki Türk ve Türk kökenli tüm şahıslar ile tüzel kişilerin banka hesap bilgileri ve her Türkiye'deki her türlü kazanç bilgilerini bu yıl sonunda Türkiye'den alacağını resmen duyurdu.

https://cumhuriyet.com.tr/haber/alma...sliyor-1765702
    şu zamanda verilmemesi lazım askıya almamız lazım aksi taktrde almanyaya euro akar birde bizim içkağıtçı alamanlarımız var 150-200 euro daha fazla alabilmekl için Türkiyeden emekli değiliz diyerek fazladanmaaş alıyorlar. bu emekli alamancılarımız alamanyaya karşı üçkağıt yaptıkları çakılırsa çok ağır ceza öderler. tanıdık alamancıdan biliyorum kendisi söylemişti geçen yıl
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    şu zamanda verilmemesi lazım askıya almamız lazım aksi taktrde almanyaya euro akar birde bizim içkağıtçı alamanlarımız var 150-200 euro daha fazla alabilmekl için Türkiyeden emekli değiliz diyerek fazladanmaaş alıyorlar. bu emekli alamancılarımız alamanyaya karşı üçkağıt yaptıkları çakılırsa çok ağır ceza öderler. tanıdık alamancıdan biliyorum kendisi söylemişti geçen yıl
    Çifte emekli maaşı yasak diye biliyorum.

Ya orayı ya burayı seçmeleri gerekiyor birde o mesele de var

Bildirmeyip alan çok kişi vardır diye düşünüyorum onu da .

Almanya Hollanda Belçika Fransa çok gurbetçi öyle yapıyor özellikle

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. birseyi merak ettim bu ulkede artik unlu insanlarin cenazeleri korona dan olseler bile zararsiz mi ?

https://www.mynet.com/gaziantepli-un...i-110106590227

benim bildigim koronadan vefat edenler toplu alanlara tek tek defnediliyor diger cenazelerden farkli olarak.

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Malvarlığım yok diye beyan ederek farklı sosyal yardımlar alanlar da var.
    Türkiye’de mevduatları bulunduğu ortaya çıkarsa ciddi sıkıntı yaşarlar.
    Tedirgin olan gurbetçiler paralarını sistem dışına (kiralık kasa gibi) çıkarmazlar umarım.
    Türkiye olarak neden böyle bir anlaşmaya imza attık anlamak mümkün değil.
    Belki imzalarken böyle olumsuz sonuçları olabileceği öngörülmemiş olabilir.
    Nereden bakarsan sıkıntı.

8. İflas eden FB nin borcunu vatandaşlara mı yıkacaklar?

FB 328 milyon TL kredi borcunu ödeyemedi!

https://www.haberler.com/fenerbahce-...593458-haberi/

Sayfa 997/1001 İlkİlk ... 497897947987995996997998999 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •