Sayfa 109/1004 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209609 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 865 - 872 arası.

Konu: Viop - XXX

1. 700.000sağlık çalışanına aşı yapılmış hayırlı olsun.

Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Haber bu sanırım. Doğru ise yüzde 10 artı açarmıyız?
    Reuters Twitter hesabından bugünün haberi bu, gecen bu konu gündeme geldiğinde ABD den böyle bir komisyon oluşturulmadi denmişti sanırım, yeni bu haber.
    Google çevirinin çeviri şöyle;
    Türkiye, S-400'ler için ortak çalışma grubu teklifini Biden'e yenileyeceğini söyledi:
    https://twitter.com/Reuters/status/1...858598912?s=20
    Görüşlerim amatör bir yatırımcının akıl yürütmelerinden ibarettir, yatırım yönlendirmesi olarak algılamayınız.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    daha dün rte S-400 2. partisi için görüşüyoruz dedi bugün bu haber gerçekse bile ne kadar tutarlı karşı taraf için...bu siyaset işi garip bugün siyah dediğine yarın beyaz diyorsun...

Alıntı Originally Posted by SherlockH Yazıyı Oku
    Reuters Twitter hesabından bugünün haberi bu, gecen bu konu gündeme geldiğinde ABD den böyle bir komisyon oluşturulmadi denmişti sanırım, yeni bu haber.
    Google çevirinin çeviri şöyle;
    Türkiye, S-400'ler için ortak çalışma grubu teklifini Biden'e yenileyeceğini söyledi:
    https://twitter.com/Reuters/status/1...858598912?s=20

4.  Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    Epey epey )), döndüre evire çevire,

son iki günde kurduğumuz dönence barajlarla kaç tur hemi de..

Ayırdım hatta haftayasına uygun %'sel shortS poz bile, "tarihi en zırvasal" gruplarımızdan..

Bayılırım leziz nefis zirvelerde eNbesili style boğa kavurmaya..
    Sen kaybolma bi yere bayım, yokluğunu arıyoruz. sen işini bilirsin
    Kazancın daim olsun

16.96 Since 27 Aralık 2023

5. vakıfbank 5 üstüne çıkabilirse 5.50-5.60 hedef...

[IMG][/IMG]

6.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Şeklinde yazmıştım sabah saatlerinde. Sonrasında satış yedik. Akşam bu saatlere kadar grafikleri inceledim. Özetle gördüğüm şu: Sn oyunagelenadam'ın çok emek harcanmış grafiklerinde açıkça yazılmamış olsa da U100 de 1700 beklentisi sezinledim, ya da bana öyle geldi. Diğer bazı analizlerde de U100 tepe hedefi 1900 a gidebiliyor.

Belki çok erken bir karar olarak düşünülebilir (ve bu yüzden ileride çok eleştirilebilirim) ama ne düşündüğümü tam olarak yazmadan edemedim. Umarım yanılmamış olurum. Göstergeler böyle düşünmemi sağlıyor. Grafik yayınlamadan tek cümle ile yazacağım.

Rallinin bittiğini, yeni bir tepe oluşmayacağını ve çok ciddi bir realizasyonun başladığını düşünüyorum.
    HABER :Yabancılar 777 Milyon Dolar Menkul Kıymet Aldı…

1 -8 Ocak 2021 haftasında, yurt dışı yerleşik yatırımcılar reel olarak (fiyat ve kur etkisinden arındırılmış) 285,9 milyon dolar hisse senedi alırken 491,1 milyon dolar repo dâhil Devlet İç Borçlanma
    Senedi (DİBS) aldı.

Sayın JAS yalnızca 1 -8 Ocak 2021 haftasında 2 milyar TL den fazla yabancı alımı bu pilavın daha çok su kaldırabileceğini düşündürüyor.

Aylık grafikler 1999 aralık çubuğunu yapıyorsa; Allah yalnız borsaya yeni başlayanları değil, tecrübelileri bile korusun...

Beni sorarsan en az 20.000 puandır daha ne kadar gidecek dememe rağmen korkudan endeks işlemi açamadım..

Ortalığı kaosa çevirmeyelim ... aşağıya göçecek çökecek diye söyleyenler..... Gidin teb- citi taşıdığı long kontratlarına bakın sonra gelin yazın.....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

8. DXY dolar endeksi yazmış forumdaşlar.
    Fibonacci yüzde ve zaman grafiği aşağıdaki gibi. Kusursuz
    Ancak Kırmızı 5mi? Siyah 8mi?
    Fikir vermesi için geçen seneki Dow Jones TOBO noktasını kırmızı okla işaretledim.
    92,5 üzerinde dikkat çeker, 95 üzerinde rahatlar.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 109/1004 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209609 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •