Sayfa 379/999 İlkİlk ... 279329369377378379380381389429479879 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 3,025 - 3,032 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Valla ben onerimi yaptım, parlak bir konu çıkmadı, en iyisi rakımı doldurup belgesel neyim seyredeyim.
    Netflix te Atiye. Çıkmış onu seyredin

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,760
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Netflix te Atiye. Çıkmış onu seyredin

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ŞİMDİLİK maskeli beşlere bakıyor. Dokanmayın

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    ŞİMDİLİK maskeli beşlere bakıyor. Dokanmayın
    Başkalarının, gazına gelmeyelim!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4. ''Şahsım ve Penguenbaşı görüşüp karar verdik, nihai hedefimiz Antarktika'nın geleceğinde söz sahibi olmaktır... ''
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Benim burada vurgulamak istediğim sahipsiz kalan 80.000 çocuğa sahip çıkılmasıdır. Her üniversite için aynı yorumu yapamazsınız.Merdiven altı üniversiteleri konuşmuyoruz. Pardon sizin diploma ?
    yandaş kurtarma operasyonu baska bır sey degıl sırf bunlar para kazansın dıye karadenıze dogalgaz bıle goturmedıler. bırakın su garıban cocukları olayını anaları babaları bılmıyorlarmıydı kolejın sahıbının kım oldugunu ha sımıt sarayı ha doga kolleji.

Keza ilk günden beri vakıfta para yok diye yazanlar var. Vakıfın yetmeği yerde mezunlar derneği var.KIRK BİNİN üzerinde üyesi mevcut.Ben 522 nolu üyeyim. İyilik yap denize at felsefesi ile çalışır sistem,eğer meydanı boş bırakırsanız feto okulları türer,geçmişte olduğu gibi,işte bu yüzden hükümet desteği ile bir felaket önlenmeye çalışılıyor,yorum yaparken,görüş bildirirken biraz dikkat,tekere çomak sokmayın muhalefet yapacağız diye.
    1 milyar 139 milyon 574 bin lira tutan borcu 40000 kısı odeyın o zaman ne kadar katılım olacak

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    1 milyar 139 milyon 574 bin lira tutan borcu 40000 kısı odeyın o zaman ne kadar katılım olacak
    pamuk eller cebe felsefesiyle kişi başına 30.000 lira verilirse bu iş de tamam olur...

Alıntı Originally Posted by Akın Yazıyı Oku
    Ben kendi çocugumu 3 hafta önce dogadan alıp baska okula verdim dogada kalan para için noterden ihtar cektım
    Umarım paramızı öderler. Umarım giden öğretmenler yerıne tecrubeli öğretmen bulurlarlarda kalan ögrenciler zarar
    Görmez.
    Sizin paranız buyuk ıhtımal ısvıcre bankaların bırının soguk kasasında

Sayfa 379/999 İlkİlk ... 279329369377378379380381389429479879 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •