Sayfa 254/992 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354754 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 2,025 - 2,032 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Teşekkürler. Getiri brüt ve örneğin bu hesaplama ile fonun bugünkü getirisi %24 oranında olmuş diyebiliriz.. Şeklinde bir sonuç ortaya çıkıyor. İşte ben de diyorum ki excelde bu formulu yazarak, her gün fon fiyatlarını takip ederek günlük getirilerinin oranlarını bulabiliriz. https://www.fonbul.com/FonBulPlus/YatirimFonlari bu site fonların günlük, haftalık, aylık, yıllık getirilerini veriyor ama ücretli sanırım. Böyle ücretsiz bir site var mı?
    Buradan bakabilirsiniz https://www.tefas.gov.tr

2. Arkadaşlar, merhaba.
    20 gündür X yatırım ile çalışmaya başladım ilk defa banka dışına çıktım anlayacağınız. Günde 3-5 tane mail göndermekten başka hiçbir katkılarını görmedim açıkçası. Repo 23,5 iken benim açımdan gayet iyiydi, biraz düşünce ben aradım ve birkaç gün bekleyelim yanıtını aldım. E, bana farklı alternatifler sunmadıktan sonra neden banka sisteminden çıktım ben, günde 5 mail alıp kendimi önemli hissetmem için mi onca mail ile
    Saygılar...

WAS-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. TWITTER dan... Çırağandaki düğün kimindi acaba? :-)

Çırağandaki düğünde darp edilen avukatla ilgili savcılık, meslektaşımızın hakaretler ederek polislere doğru yürüdüğünü iddia etmişti. Görüntüleri izlediğinizde meslektaşımızın söylediği tek şeyin "bir düğün için mi" olduğunu görüyorsunuz.

https://twitter.com/nedesemkine/stat...77567998582784

4.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Bunun yerine takasbank repo ile %24 civarında işlem yapmak daha yüksek getirili yani daha iyi değil mi?
    Repo erişimi içinde aracı kuruma söylüyorsunuz onlar boşta kalanı kendiliğinden yapıyor...
    Dediğiniz gibi bir miktar ters repoda yapıyorum fakat %24 gibi bir oran yok. Dün %22.74 idi ters repo oranı.

5.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Bunun yerine takasbank repo ile %24 civarında işlem yapmak daha yüksek getirili yani daha iyi değil mi?
    Repo erişimi içinde aracı kuruma söylüyorsunuz onlar boşta kalanı kendiliğinden yapıyor...
     Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Dediğiniz gibi bir miktar ters repoda yapıyorum fakat %24 gibi bir oran yok. Dün %22.74 idi ters repo oranı.
    Bugün bu mesajı yazarken baktım oran 23.95%.
    Anlık değişiyor biliyorsunuz Sabahtan beri ortalama 23.77% miş...
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    TWITTER dan... Çırağandaki düğün kimindi acaba? :-)

Çırağandaki düğünde darp edilen avukatla ilgili savcılık, meslektaşımızın hakaretler ederek polislere doğru yürüdüğünü iddia etmişti. Görüntüleri izlediğinizde meslektaşımızın söylediği tek şeyin "bir düğün için mi" olduğunu görüyorsunuz.

https://twitter.com/nedesemkine/stat...77567998582784
    Bu halk sonunda layık olduğu şekilde yönetiliyor.....Gersi hikaye....Gençler ne diyor Almanya vatandaşı olmak istiyorum

dip not : Bilal ne demişti "Çocuklarım daha iyi ortamda yetişsin diye İtalyaya götürdüm "

selamlar, bugün için taze oran paylaşabilecek var mı acaba.

8.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Burada borsa ile ilgilenen arkadaşlar da olduğundan soruyorum, kusura bakmayın.

Hisselerin uzun vadeli pd/dd grafiklerini bulabileceğim ücretsiz bir internet sitesi biliyor musunuz? Mesela Arçelik hissesinin son 5 senelik pd/dd grafiği şeklinde..

Teşekkürler.
    Öyle yok ta Foreks mobilde son 5 senenin günlük, haftalık, aylık hisse fiyatı grafiği mevcut
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

Sayfa 254/992 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354754 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •