Sayfa 159/1000 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259659 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 1,265 - 1,272 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Shangil aylık bildirim yapıyorlar.
    Portföyü bilemeyiz kardaşım.
    evet de ama o bildirimler bir cope degmez jmk!

2. arkadaşlar, bu acc'ye neler oluyor? şimdi hani ufkunu genişletiyordun? hani aylık yıllık getirilere baz alıyordun demeyin. düşüncelerim aynı ama sadece bu gün değil, acc'nin normal performansına bakınca son 15 günü rezilliğin son perdesi denebilir. endeks iki buçuğa yakın artmış. bari yüzde yarım falan art. bu durum, süper ligi açık ara önde götüren bir takımın son 4 maçını kaybetmesine benziyor. şimdi böyle bir durumda -canım siz son aya bakmayın. bir yıllık performansa odaklanın denilir mi? tabi ki denilmez. bu acc'de ciddi bir sıkıntı var. fonun değerinin artması falan da desek aynı şeyleri tcd de yaşadı ve bu kadar dökülmedi. beni tersleyip tamamen duygusala bağlayarak fonu sattıran adını unuttuğum ama tadını asla unutmadığım o yöneticiyği bu gün arayıp kendisine şükranlarımı sunmayı çok isterdim ama maalesef arayamıyorum. şuna eminim, tamam bu fon iyidir ama izleyip normale döndüğünü görmeden, hatta emin olmadan bulaşmamak lazım gibi.

13 une kadar tcd zamani
    Sonra hisse yogunlar denenebilir

4.  Alıntı Originally Posted by verytired Yazıyı Oku
    Doğru, siz aslında ayın 13'unü planlamistiniz fon değişimi için
    HTT'den TUA'ya geçiş kararı için beni etkileyen kısa vadeli 2 unsur vardı üstadım. Birincisi Çin ile imzaların Aralık sonuna kalacağı söylentisi, diğeri ise ayın 13'ünde başlayacak olan Trump'ın azil soruşturması. Bu gelişmelere rağmen Ons altının 1.480 desteğine çekilmesini ayı tuzağı gibi yorumladım. Meğerse ayılar 1.460'ı hedeflemişler. Talimatı bir gün sonra vermiş olsam parayı vuracaktım. Yine vuracağım kuşkunuz olmasın. 1.550 üzeri ilk kapanışında hedefi 1.700 ler. Bu esnada Dolar & TL 5.80-5.90 civarı olsa minimum % 11-12 getiri demektir benim için.

5.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    13 une kadar tcd zamani
    Sonra hisse yogunlar denenebilir
    Harika bir seçim üstadım. Siz bu işin erbabısınız hakikaten.

6.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    değerli dostlar, yatırım ufkumu genişletme kapsamında yaptığım bir çalışmayı sizlerle de paylaşmak istedim.
    ...
    son bir aya geldiğimizde endeksimiz 103,463 ve bu sabah itibarıyla yüzde 2,2 civarı kayıp yaşanırken fonlarımız kazandırmaya devam etmiş ama sıralama epeyce karışmış, liderlik de el değiştirmiş:
    ACC % 4,77, EİD % 3,46, tkf% 3,25, tcd % 2,22 ve MAC % 2,07 getiri sağlamışlar. burada tcd getirisini hesaplarken yüzde onluk stopajı düşmeyi unutmayın. aslında stopajı düştüğümüzde tcd'nin 9 aylık liderliğin ardından son sıraya yerleştiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.
    bir sonraki fon değerlendirmemizde buluşmak üzere... demeyeceğim, çünkü söz vermiş olurum. ama bu çalışmayı her ay sonu yapsak çok ta hoş olurdu gibime geliyor bana. bol kazançlar dileğiyle.
    Elinize sağlık sayın hayrani. Aylık tabloya gelecek hafta bugün bir daha bakarsak sıralama çok değişecek diye düşünüyorum, 14 ekim'in etkisi çok büyük oldu çünkü.

Saygılar

Burada iki gun atip tutupta sonra kayiplara karisanlara kanmayin

Paraniza yazik...

Biz dun de buradaydik bugun de buradayiz...

Beni takip eden kisiler 3 aydir mk 100 uzeri getiri sagladilar...

Burada herkes benim kadar realist olamaz

KIM ELINDE NE VARSA ONU OVUYOR

Bakin burasi cokomelli...

Gecen sene dolardan cok kazandirdik

Umarim bu yil fon yili olur

10 yildir forumda olupta sacma sapan yazanlar var...kanmayin...syg

Borsa ortalama gidecek.tcd ye girilir

SM-A405FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 159/1000 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259659 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •