Sayfa 470/534 İlkİlk ... 370420460468469470471472480520 ... SonSon
Arama sonucu : 4270 madde; 3,753 - 3,760 arası.

Konu: Xu30 ve xu100 Hisseler ve Endeks

1. xu100 günlük uzun vadeli

sarı trend çizgisi kırıldı ama ya mavi???

Alıntı Originally Posted by hpy Yazıyı Oku
    xu100 günlük uzun vadeli

sarı trend çizgisi kırıldı ama ya mavi???
    Mavi kırılmadı. Kırılması için 83 altında kapanış lazım.
    Kaç zamandır esas trend çizgisinin mavi olduğunu, 83000 civarında olan maviye dokunmadığımızı maviye paralel 2008 dibinden geçen çizginin 71-72 civarından geçtiğini yazdım ama umurunda değil milletin.
    Muhtemel EW sayımlarının özetini veriyorsun, boşuna.

Lenovo P1a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. xu100 günlük yakın

imndikatörümüz dip yapmış toparlamaya çalışırken fiyat daha aşağı gitmesine rağmen indikatör daha yukarıda dip yapmış.Pozitif uyumsuzluk bu oluyordu sanırım.

xu100 günlük yakın

imndikatörümüz dip yapmış toparlamaya çalışırken fiyat daha aşağı gitmesine rağmen indikatör daha yukarıda dip yapmış.Pozitif uyumsuzluk bu oluyordu sanırım.
    Viop başlığında bunu da yazdım. Üstelik msci de haftalıkta var olan PU yu da gösterdim ama başlığı iki üç kişinin birbirine laf soktuğu başlığa çevirmişler. Geyik gırla.

5. xu100 haftalık

haftalık grafikte de beyaz ile belirttiğim destek önemli.Geçen hafta yolladığım aylık grafikte de emalardan birine geldik çattık.Buralardan bu endeks yönünü çevirmel, der benim çizgiler.

6.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Mavi kırılmadı. Kırılması için 83 altında kapanış lazım.
    Kaç zamandır esas trend çizgisinin mavi olduğunu, 83000 civarında olan maviye dokunmadığımızı maviye paralel 2008 dibinden geçen çizginin 71-72 civarından geçtiğini yazdım ama umurunda değil milletin.
    Muhtemel EW sayımlarının özetini veriyorsun, boşuna.

abi grafikler biraz gecikti kusuruma bakma.Müsait olamıyorum ne zamandır.Okul baya yoğun yıl sonu dolayısıyla.

abi grafikler biraz gecikti kusuruma bakma.Müsait olamıyorum ne zamandır.Okul baya yoğun yıl sonu dolayısıyla.
    Ne kusuru Dostum. Çalışıyorsun, iş, ev, çocuk. Çok teşekkürler emeğin için.

xu100 haftalık

haftalık grafikte de beyaz ile belirttiğim destek önemli.Geçen hafta yolladığım aylık grafikte de emalardan birine geldik çattık.Buralardan bu endeks yönünü çevirmel, der benim çizgiler.
    Bu PU nun bozulması pek mümkün görünmüyor. Hem de haftalıkta. Ama 70-72 aralığına inersek iş değişir.

Sayfa 470/534 İlkİlk ... 370420460468469470471472480520 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •