Sayfa 194/271 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244 ... SonSon
Arama sonucu : 2166 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by Anatolien Yazıyı Oku
    ...Tınaz, alem adamsın valla!
    Bir önceki sayfada VUK bildirimini bilanço diye yorumlayana teşekkür edip sonra bir başkasının bunu çakallık olarak yorumlamasına az bile demiş demen ....
    Yani hem teşekkür ediyosun paylaşım yapana hem de sen çakaldan daha betersin demiş oluyosun..
    Ben Iberta'ya soyledim, yanlis ifade olabilir, yas 65.

Ben emege saygi duyar, tesekkur ederim.

Bunlari birak simdi, nerelerdesin, kayiptin bir ara, az daha firarini verecektim.

2.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Ben Iberta'ya soyledim, yanlis ifade olabilir, yas 65.

Ben emege saygi duyar, tesekkur ederim.

Bunlari birak simdi, nerelerdesin, kayiptin bir ara, az daha firarini verecektim.
    ...İzlemedeyim.Eski tahtam vazgeçmek kolay değil,ekmeğini suyunu içtik epey)))

Bu aralar garip yeni misafirler var tahtada.Kumarcı takımı gibi ama...

İlginç fiyatlamalar olabilir sanki...

Bu arada VUK bilanço değil tabi ama 2018/12 VUK 32 mil sonra bilançoda 21,7 mil olarak şoke etmişti milleti hatırlarsan.

Fazla bir şey beklemmek gerek bu yılda getireceği kar en fazla 8 mil olur.

Olursa tahtada operasyon olur anca...

3.  Alıntı Originally Posted by Anatolien Yazıyı Oku
    ...Bu aralar garip yeni misafirler var tahtada.Kumarcı takımı gibi ama...
    ...Mesela bu kurumlardan bir vatandaş ki daha önce hiç esamesi yoktu tahtada 40k bin lot almış hiç satmadan 830 maliyet.

Enteresan geldi bana ne bileyim))

Diğer 3-4 kurumla birlikte 150-200 bin lot el değiştirmiş gibi son 2-3 ayda.

Bizim mnk deki vatandaş lanet edip 113 bin lot,halka arzdan beri elindek son malı da veren Piramit 70 bin Halk daki 70 bin

Sağlam konsolidasyon...Hisseler belirli yeni misafirlere devir olmuş....

4.  Alıntı Originally Posted by CEMCE Yazıyı Oku
    Elimde önemsiz bir miktar da olsa hisse olduğunu söylemek isterim.
    Borsada işlem gören şirketler bağımsız denetime tabidir. Denetimin esasları kanun ve tebliğlerle tesbit edilmiştir. Bunun amacı mali tablolarla ilgili kişilere firmanın gerçek fotoğrafını çekip, kullanıcılara bilgi sunmaktır. O bilgiler ışığında firmaya ortak olursunuz ya da olmazsınız, kredi verirsiniz, ortaklık edebilir, çeşitli ticari girişimlerde bulunabilirsiniz.
    Vergi dairesine verilen kar rakamı ile bağımsız denetim sonucu çıkan kar veya zarar rakamı farklılıklar gösterebilir, sapmalar olabilir. Bazı harcamalar vergi kanunlarına göre gider olarak kabul edilmez. kanunen kabul edilmeyen gider olarak vergi matrahına eklenir.
    Atıyorum firmanız 2020 ilk çeyreğinde 100 TL kar elde etti.20 TL de gecikme faizi ödedi. Bağımsız denetim ile bulunan kar 100 TL olmasına rağmen, ödenen gecikme faizleri vergi kanunları bakımından gider olarak kabul edilmediği için beyan edilen vergi matrahının 120 TL olması gerekir.... gibi.
    Çakal ifadesi biraz ağır olmuş. İnsanları hüsniniyetli olarak kabul etmek gerekir.

Aşağıdaki link size daha fazla katkı sunacaktır.

https://www.global.com.tr/Default.as...D=216&nID=5687
    Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.

5. Böyle bir ortamda kâr açıklaması iyi değil mi. Iztar tarım diye hisse var hisse her yıl zarar yazıyor ama 2 den 9 lara geldi sonra 4 lere geri düştü. Temettü veren bir hisse olarak benim gözümde değir hisseler kaç katı gitti bu hissenin yeri 15 veya 20 tl arası olması gerekir. Bu benim düşüncem yatırım tavsiyesi asla değil.
    (Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi değildir. Sadece kendi düşüncelerimdir)

6. Invest yorumlarına bakarsanız yine hisseyi geçen haftalarda ki gibi güzel pazarlıyorlar, neymiş tgsas dış ticarete ortak olacak miş, neymiş tgsas dış ticarette çalışan yakınını aramışlar ortaklık için kap haberlerini beklen demişler, neymiş pazartesi günü yine yüklü alımlar yapacaklarmislar. Bu yüzden invest yorumlarına bakarak hisse alanlar yanılırlar. Dikkatli olun derim arkadaşlar. Sonra Rtalp gibi mağdur olan çok olur. Bu yazdıklarım yatırım tavsiyesi değil kendi düşüncem beni bağlar.

7. Doğru olma ihtimali yok mu? Birden fazla kişi paylaşmış.
     Alıntı Originally Posted by teknisyen Yazıyı Oku
    Invest yorumlarına bakarsanız yine hisseyi geçen haftalarda ki gibi güzel pazarlıyorlar, neymiş tgsas dış ticarete ortak olacak miş, neymiş tgsas dış ticarette çalışan yakınını aramışlar ortaklık için kap haberlerini beklen demişler, neymiş pazartesi günü yine yüklü alımlar yapacaklarmislar. Bu yüzden invest yorumlarına bakarak hisse alanlar yanılırlar. Dikkatli olun derim arkadaşlar. Sonra Rtalp gibi mağdur olan çok olur. Bu yazdıklarım yatırım tavsiyesi değil kendi düşüncem beni bağlar.
    Lenovo K53a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Ahmet 75 Yazıyı Oku
    Doğru olma ihtimali yok mu? Birden fazla kişi paylaşmış.

Lenovo K53a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Doğru olma ihtimali olabilir ama geçen haftada Abd li bir firma ile ortal olacak diye investte yorumlar yapıldı ama ertesi gün nerdeyse eksi kapatacaktı. Yarın belli olur şu kadar alım girdim emer verdim diyenleri.

Sayfa 194/271 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •