Sayfa 231/579 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 1,841 - 1,848 arası.

Konu: HALK Cafe - III

1. Normalde başka bir büyük firma bu değerde bu miktarda tahsisli yapsaydı, ky ezilir yok olurdu. Ama bu tahsisli fiyatı etkilemedi veya korkulu olarak görülmedi. Bu geçen dönemde ky için karar verme zamanı tanıdı diyebiliriz. Fakat yapılan işin de görülmemiş büyüklükte bir hak gasbı olduğunu da kabul etmek gerekir. Bu yapılan bankada çalışan yada banka ile çalışan bir müşteriye kar zarar getirmedi. Bizatihi sermaye payı alan ona güvenen ortak olan bireye büyük bir saldırı oldu. 50 kg lık bir adil ortaklık birinin 10 kg diğerinin 90 kg olması ile sonuçlandı. Umut tüketildi. 10 kg ortaklık bir gönül alınan bedelsiz ile kimseye zarar vermeden sağlanabilirdi. 7 milyar sisteme girsin, senin payın adet olarak benimki ile eskisi gibi eşit olsun benim payım İçin ben daha sen ilk arz olduğunda 11 dolar vermiştim. Beni tahsisli yaparken bedelsiz ile adet ile koruyabilirdin. Defter değeri karşısında yenik düşmeyeceğim bir model olabilirdi. Bu şirket benim 7 milyar para geliyor ve ben her türlü zararlı çıkıyorum. Dünya bilim tarihi şok içinde.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Herkese koronasiz ve kornasız tatiller diliyorum..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Bugün ,Kosta Rika isimli ülke hakkında bilgiler okudum.. insanın orada yaşayasi geliyor.. Kalabalık ve mutsuz ülke olmaktansa, Azlik ve mutlu ülke olmak ,daha iyi sanki..Tabii ki ; Saygı,öğretim ve bilim işin ilk başlangıcı....

Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    bu vesileyle WASP lara yiğitçe mücadele eden Crazy Horse u rahmetle anıyorum.
    rusmore tepesinde yeniden doğacaktır
    Beyazlar gelmeden kizilderililer sutten cikmis ak kasik degillerdi.

Sioux'lar Pawnee'leri, Iroqous'ler Cherokee'ler olduruyordu. 1500 km oteye gidip kafatasi getirmek gurur kaynagiydi.

Survival of the fittest. Beyaz adam en guclusuydu, hepsinin hakkindan geldi. Beyaz adam gelmeseydi onlarin da en gucluleri kalacakti -- kafataslarini kurtarabilenler tabi ki.

Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Bugün ,Kosta Rika isimli ülke hakkında bilgiler okudum.. insanın orada yaşayasi geliyor.. Kalabalık ve mutsuz ülke olmaktansa, Azlik ve mutlu ülke olmak ,daha iyi sanki..Tabii ki ; Saygı,öğretim ve bilim işin ilk başlangıcı....
    Kuzenim kiz gitti oraya. Kuba'ya da, Meksika'ya da. Hem de Meksika'daki kartelerin oldugu yere. Hepsi cok guzel yerler diyor.
    Isin ilginci, su virusten kafayi yediler kac ay korkudan. Ama kartelin oldugu yere gidip bana birsey olmadi hani o kadar uyariyordun diyorlar.

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Beyazlar gelmeden kizilderililer sutten cikmis ak kasik degillerdi.

Sioux'lar Pawnee'leri, Iroqous'ler Cherokee'ler olduruyordu. 1500 km oteye gidip kafatasi getirmek gurur kaynagiydi.

Survival of the fittest. Beyaz adam en guclusuydu, hepsinin hakkindan geldi. Beyaz adam gelmeseydi onlarin da en gucluleri kalacakti -- kafataslarini kurtarabilenler tabi ki.
    bütün kültürler şiddet içerir.
    beyaz diğer kültürlere karşıdır.
    sistemli şekilde yapar
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

daha dün gibi hatırlıyorum amerika diye sonradan adlandırılan toprak parçasına çıktık.
    yanımızda dehşet ateş saçan toplarımız.
    omzumuzda ateşli tufenklerimiz.
    arkamızda 10 metrelik haçımızı taşıyan papazlarımız.
    bizi yarı çıplak güzel hatunlar
    ellerinde oklarıyla bir kaç yayan insan karşıladı.
    içlerinden biri sigarasından bir fırt verdi.
    ilk defa atları gördüler.
    yüzyıllardır hayvanlardan uzak yaşadıklarından bağışıklık sistemleri hassastı.
    hayvan ve üzerlerinde getirdiğimiz parazitlerden hepsi hastalanıp öldü yüz yıl içinde.
    ölmeyenler için plan yaptık.
    keratalar at binmeyi ve at üstünde silah kullanmayı çok kısa sürede öğrendiler.
    at üstünde saklanıp ani saldırışla bize büyük zayiatlar verdiler.
    bizde avcı toplayıcılıkla geçinen bu yerlileri çöllere sürdük.
    çöllerde yeterli yiyecek bulamayınca açlıktan ölen öldü
    ölmeyen teslim oldu.
    biz ölen yerlilerin yerine afrikadan dayanaklı insanları ithal ettik.
    iyi ticaret ağı kurduk.insan ticaretinden çok paralar kazandık.
    bütün bunları insani meziyetlerden yapmadık.
    sadece gücümüz var diye yaptık.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

8. https://twitter.com/Saka_larr/status...921688578?s=08

Doğru ise çok ilginç Tramp reis haklı gibi

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 231/579 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •