Sayfa 493/1000 İlkİlk ... 393443483491492493494495503543593993 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 3,937 - 3,944 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Ekonomi yönetimi için ABD li McKinsey ile Danışmanlık anlaşması yapıldığını Damat açıklamış...Tarih 27 Eylül ....Konu hakkında bilgisi olan var mı?
    bunların imf için

önadım olduğunu düşünüyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Ekonomi yönetimi için ABD li McKinsey ile Danışmanlık anlaşması yapıldığını Damat açıklamış...Tarih 27 Eylül ....Konu hakkında bilgisi olan var mı?
    Keep your enemies closer..

Yürüyedur reis 🙂

3.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Hım bu demektir ki merkez bankası dolar rezervleri ile dolar arasında direk korelasyon var.O zaman merkez rezervleri sıfırladımı dolar da sıfırlayacak))))))) Yanlış mıyım arkadaşlar.
    Dolar sıfır olunca borç da sıfır olmuş olacak, al sana yeni ekonomi anlayisi

4.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Mckinsey ile pek çok projede çalıştım. Akıllı, zeki insanlar mutlaka faydaları olacaktır. AMA you are as good as your weakest link diye bir deyiş vardır. Türkiye'nin ekonomisinin toplaması için olmazsa olmaz 1. şart Tayyip Erdoğan ve ekibinin görevi bırakması artık. Böyle bir ortamda ne parası olan yatırım yapar ne de kafası çalışan iş yapmaya çalışır. Kabile devletine döndük, bütün ülkeyi lise mezunu adam, aile fertleri ve ondan nemalanan adamlar kontrol ediyor.

Ahmetg Guest
    renault'dan üretim durdurma kararı

https://eksisozluk.com/renaultdan-ur...arari--5798332

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by efet Yazıyı Oku
    Mckinsey ile pek çok projede çalıştım. Akıllı, zeki insanlar mutlaka faydaları olacaktır. AMA you are as good as your weakest link diye bir deyiş vardır. Türkiye'nin ekonomisinin toplaması için olmazsa olmaz 1. şart Tayyip Erdoğan ve ekibinin görevi bırakması artık. Böyle bir ortamda ne parası olan yatırım yapar ne de kafası çalışan iş yapmaya çalışır. Kabile devletine döndük, bütün ülkeyi lise mezunu adam, aile fertleri ve ondan nemalanan adamlar kontrol ediyor.
    siz sanirim yurtdisindasiniz yoksa yukaridaki laflari yurticindeki birisi etse yarim saatte kapi zili calardi

Alıntı Originally Posted by hisar06 Yazıyı Oku
    Bu doların neden düştüğünü;bu forumda sürekli yazıp- çizen ve neredeyse forumun ev sahibi olan ayhan bey bilmezse hiç kimse bilemez. Eminim kendisi biliyordur ve yazamıyordur. Olsun biz kendisini çok seviyoruz ve derinden izliyoruz.
    ben doalrlarımı aldım yatıyorum ekim sonuna kadara dolara ilişkin yazmayacağımı söyledim. yükselme sebeblerini biliyomda niye düşüyor bende bilmiyorum. ama yükselme sebebleri aynen devam ediyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8. Malum ayın 3’ü yani enflasyon açıklama tarihi geliyor!
    Analist tahminleri ortalama %3,5 artış yönünde..(TÜİK e gene makyaj işi çıktı😜)
    Dolar yüksek enflasyonu ‘satın alacak mı’ göreceğiz!
    Eğer alacaksa bugün öğleden sonra yönünü yukarıya çevirmeli diye düşünmekteyim..
    Bakalım bunun tedbirini nasıl alacalar/aldılar !!!

Sayfa 493/1000 İlkİlk ... 393443483491492493494495503543593993 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •