Sayfa 785/1001 İlkİlk ... 285685735775783784785786787795835885 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 6,273 - 6,280 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VII

1.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Benim vade Ptesi doluyor. Bugün bir yokladım, yeni oranlar gelcek dedi Ptesi (olumlu anlamda) ama yasak falan yok.
    bir banka cuma günü %9 la vadesi devam eden swap'inizi bozup %9 la* ddkkm+opsiyona geçirelim mi dedi. ddkkm+opsiyona normalde ne verdiniz bugün dedim. 6,5-7 ler dedi. swap ne durumda dedim. yasaklandı dedi. fyi

* başta cinlik yapıp swapten birikeni sonraki vadeye dahil edip %12,56 gibi getiri diye yedirmeye çalıştı. net rakamlarla teyit isteyince %9 olduğu çıktı ortaya
    Son düzenleme : shorts; 28-01-2023 saat: 22:15.

Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    bir banka cuma günü %9 la vadesi devam eden swap'inizi bozup %9 la* ddkkm+opsiyona geçirelim mi dedi. ddkkm+opsiyona normalde ne verdiniz bugün dedim. 6,5-7 ler dedi. swap ne durumda dedim. yasaklandı dedi. fyi

* başta cinlik yapıp swapten birikeni sonraki vadeye dahil edip %12,56 gibi getiri diye yedirmeye çalıştı. net rakamlarla teyit isteyince %9 olduğu çıktı ortaya
    Hangi banka bi oranlari verdi?

3. Var zaten onlar 1000 tl kadın berber omuz sırt mesajı dahil
     Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Turkiye de kadin berber isi tutsa biraz ise katma deger katsalar yada hindistan gibi kafaya masaj olabilir....

buraya uygun yazı değil ama yazayım
    akbank tan mesaj geldi %30 faiz veriyoruz diye
    https://www.akbank.com/tr-tr/kampany...-oranlari.aspx

6. Bu zaten vardı diye biliyorum. Yani gram Altın alırken stopaj kesiliyor ama satarken stopaj kesilmiyordu.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Bu zaten vardı diye biliyorum. Yani gram Altın alırken stopaj kesiliyor ama satarken stopaj kesilmiyordu.
    İyi okursan baska bir sey yaziyor.altin hesabi mevduata cevrildi diyor.

8.  Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    İyi okursan baska bir sey yaziyor.altin hesabi mevduata cevrildi diyor.
    Okudum ama bu pek bir şey ifade etmedi bana. Faiz mi ödeyecekler üstüne?
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Sayfa 785/1001 İlkİlk ... 285685735775783784785786787795835885 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •