Sayfa 26/1002 İlkİlk ... 1624252627283676126526 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 201 - 208 arası.

Konu: Viop - XVI

1. Tofaş yüzde 7... Fabrika kapalı otomobil hisseleri gitmez diyenlere selam olsun

ralli ??

neyse.. komedi .. ne diyelim..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

3. Arkadaşlar sağlık bakanı bu hastalık sürecinde kalp ve tansiyon riskinden bahsetmişti ölenlerin kalp ve tansiyon vs kronik olduğundsn bahsetti. Eniştemin tetkiklerini günlük takip ediyorum. Akciğere ilaveten bu hastalık kalp sistemine de zarar veriyor gibi 41 yaşında genç sayılır. Aman ha dikkat hafif atlatin.

4. Tarihi özet güzel
    senaryoda sallantılar var
    farklı fikirler var mı yönünde okunabilir...
    https://21yyte.org/tr/koronavirus-sa...zeni-senaryosu
    Çocuklar, Deliler ve Cahiller. Tüm siyasi ve ekonomik fikirlerinizi TARTIŞMASIZ başımı sallayıp onaylıyorum.
    Selametle.....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,790
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar sağlık bakanı bu hastalık sürecinde kalp ve tansiyon riskinden bahsetmişti ölenlerin kalp ve tansiyon vs kronik olduğundsn bahsetti. Eniştemin tetkiklerini günlük takip ediyorum. Akciğere ilaveten bu hastalık kalp sistemine de zarar veriyor gibi 41 yaşında genç sayılır. Aman ha dikkat hafif atlatin.
    Virüs tüm tahribattan sorumlu değil. Çoğunu vücudumuz yapıyor. İzlemekte vayda var.

https://www.youtube.com/watch?v=BtN-goy9VOY

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

dollynin buralarda tükenmesi lazım bir süreliğine artık

7. Petkim gidemiyor. Kapattım pozisyonları. 3.50 üstüne atıp 1 saat kalırsa alırım tekrar izleyelim bakalım. Ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bu grafikte bir ralli gözükmüyor..

ne var peki?

bir sürü bilinmezliğin olduğu bir kriz sürecinde yön arayışı var.. bir süre daha devam etmesi muhtemel..

tek yöne, yukarı veya aşağı, şartlanmak zarara davetiye çıkarmaktır.. temkin ve risk yönetimi altın kural.. özellikle böyle denge arayışlarının olduğu dönemlerde..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Sayfa 26/1002 İlkİlk ... 1624252627283676126526 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •