Sayfa 572/1012 İlkİlk ... 72472522562570571572573574582622672 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 4,569 - 4,576 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by gecceanduana Yazıyı Oku
    Mevduat oranlarından ziyade kim kimi yesin başlığına döndü burası. Yazılarınızı severek okuyorum ama bunların konuşulması gereken başlık burası mı abilerim. Orandan başka yorum yapılmamalı, oran paylaşımları arada kaynamamalı
    Haklısın 10 gün kadar önce paranın %70’i ile 5,41’den dolara girdim. Vakıfbank arı hesapta %3,5 günlük gidiyor. Kalanı ise aktif bank’ta %28’den bonoda. Şu aralar seyrediyorum yani.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by ada Yazıyı Oku
    Sayın RXPU Türkiyede refaha ulaşmak makam mevki sahibi olmak için bu saydıklarınızdan hiç birine gerek yok.Yandaş olmak,herhangi bir cemaat veya tarikata üye olmak yetiyor maalesef.
    Vasıfsız işgücü stoğu arttıkça bu vasıfsız işgücü stoğunun temel ihtiyacı olan performansa bağlı olmayan refahı sağlamak için bu tür bir yönetici grubu oluşuyor ve geniş halk kesimlerinden oy alabiliyor.
    Yani bu oluşumun da asıl sebebi ve çıkış kaynağı niteliksiz işgücü.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

3. 14 Aralık Cuma 11:34 BAKAN ALBAYRAK: PAZARTESİ 5 BANKA ARACILIĞIYLA ALTIN TAHVİLİ İHRACI BAŞLAYACAK

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,014
     Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Vasıfsız işgücü stoğu arttıkça bu vasıfsız işgücü stoğunun temel ihtiyacı olan performansa bağlı olmayan refahı sağlamak için bu tür bir yönetici grubu oluşuyor ve geniş halk kesimlerinden oy alabiliyor.
    Yani bu oluşumun da asıl sebebi ve çıkış kaynağı niteliksiz işgücü.
    Aynen, kendi kendini besleyen bir surec bu..

Bu nedenle egitimli ve vasifli insan istemiyor bu kesim.

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

5. Erdoğan'dan ABD'ye 'Fırat'ın doğusu' uyarısı: Münbiç'i temizlemezseniz oraya da gireriz...

6.  Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Okulllarda insanlik öğretilmeli.takim olma ogretilmeli.rekabet artik ogretilmeneli.notsuz siniflar olmali.proje bitirme ogretilmeli.bilginin önemi öğretilmeli.
    Selam vermek, selam almak, kapı çalmak, telefon kullanma adabi, yaşlıya hürmet, küçüğe şefkat merhamet, hayvana doğaya sevgi saygı, temizlik,
    Küçük ve kolay olanlar öğretilse keşke..

7. %70 tl de ki paramı 32 günlük bağlamıştım son stopaj günü.. dün %30 unu çekip dolara geçtim.. şu an %1 kar yazmış..
    stopaj indirimi son günü uzun bağlayanlar doların yükselmesini kaçıracak diye belirtmiştim..

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Erdoğan'dan ABD'ye 'Fırat'ın doğusu' uyarısı: Münbiç'i temizlemezseniz oraya da gireriz...
    Abooovvvv ABD nasılda korkmuştur.

Sayfa 572/1012 İlkİlk ... 72472522562570571572573574582622672 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •