Sayfa 26/153 İlkİlk ... 1624252627283676126 ... SonSon
Arama sonucu : 1220 madde; 201 - 208 arası.

Konu: Oralet Osman'dan Inciler

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Topigi 6 ayda 10 sayfa gitmis. Ayni siklette olmasa bile piyasa degeri kulcunun yarisi.
    Dillenen hisse tasiyici yapar, kimseye bir kurus kazandirmaz belli evrelerde girip cikmadiktan ya da trade yapmadiktan sonra. Bir dedigimizi anlatabilsek.

Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Silinen yazilar yazilan yazilanlardan daha cok olmaya basladi.

Soda. Ailenizin hissesi. Torunlariniza birakilacak evladiyelik hisse. Pişmaniye gibi hisse. Hediyelik. 6.92 den al, 6 ay sonra yine 6.92. Akmaz kokmaz. Bozulmaz. Krom Kül Cam elyaf K2 vitamini elektrik uretir, cakmaklara gaz doldurur, fenni sünnet, vergi iade zarfı, dilekce yazılır. Akbil doldurulur. Gaz yagi mevcuttur. Cumaya gittim gelicem. Cemiyetlerinize kır pidesi ve ayran tedarik edilir. Soda. Das Auto. Ich haben einen meinen früschtück glück der männ die frauen. Pvc boruda qualite. Simdi reklamlar. Saadettin Teksoy'la ana haber bülteni az sonra. Parmaktan sonra. Reha Muhtar.
    ,,,,,,,,,,,,,,,

Alıntı Originally Posted by BARBA Yazıyı Oku
    Arkadaşlar merhaba, ben bu sayfayı uzun zamandır takip ediyorum, borsada yeni olduğum için siz değerli hocalarıma birkaç sorum olacak, şimdi bu soda şirketini yurt dışından arc internasyonal veya üni lever kimin firmalardan biri satın alırsa, bayer veya goldmın saks ile evlilik yapıp hamile kalırsa veya şirketin bahçasından kül fışkırırsa, karşılıksız, sınırsız, zamansız ve kayıtsız hibe verilirse acaba bu hisseye olumlu yansır mı arkadaşlar, bunu çok merak ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim hocalarıma.

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Bahceden nasil kul fiskiriyormus ya BARBA? Bildigim bu trona ucmayan fiskirmayan birsey.

Kuller bosa gitmesin diye yakalayama calisan bir Temettu Emeklisi!

,,,,,,,,,,,,,,,,,

Sayfa 26/153 İlkİlk ... 1624252627283676126 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •