Sayfa 8/53 İlkİlk ... 67891018 ... SonSon
Arama sonucu : 421 madde; 57 - 64 arası.

Konu: BIOEN - Biotrend Çevre ve Enerji Yatırımları A.Ş.

1. Benim icin mesele halaka araza girwyimmi girmetim mi deil. Aydeme gireyim biotrendemi gireyim dir. Arastiriyoruz karsr verecez elbet

2. Halka arz izahnamesinde en azından finansal bilgileri okuyan birinin kafasında bir oyun planı oluşur, ben de öyle oluyor. Tavan yapar mı yaparsa kaç tane yapar, ölçüp tartabiliyorum kendimce. Halka arzlarda bireysel 100-200 lot alıyor doğru ama kurumsallar öyle mi?
    O adamlar Sizce hiç okumadan mı milyon tl parayı bu arzlara bağlıyorlar ve tavan serileri boyunca ezbere malda bekliyorlar?

Bioene girsek ve de Çarşamba akşam dönüşte gelen para ile aydeme de girebilir miyiz??

4.  Alıntı Originally Posted by alpcicek Yazıyı Oku
    Bioene girsek ve de Çarşamba akşam dönüşte gelen para ile aydeme de girebilir miyiz??
    Eşit dağıtım olsa iyi ama oransal olduğu için girmedim.

5. Hala birileri 30-50 lot alayım, 3-5 tavan sonra satayım derdinde, ederinin 5-10 katına halka arz eden şirket sahipleri ve buna göz yuman SPK kimsenin umurunda değil, 3-5 tavandan sonra tekrar arz fiyatı seviyelerine gelirse birçok küçük yatırımcı hisseye dahil olacak ve çok değil 5-6 ay veya 1 yıl sonra bu topikler ağlama duvarına dönecektir. Ederinden çok pahalıya halka arzlara sebebiyet veren biz yatırımcıların şu anki arzlara katılım iştahı ve buna izin veren SPK'dır. Sözlerim bu hisseye yönelik değil son zamanlardaki halka arzlaradır.

6. Son arzlar patlamış,bazıları neredeyse arz fiyatı nın altına gelecek!Bistte hergeçen gün satışlar derinleşmekte..Şu ortamda bırakın 3-5 tavanı, tavan yapabileceğinden ne kadar eminiz? Şuan borsada arzlarda dahil para kazanma değil parayı koruma dönemindeyiz.

Ben daha görmedim ve 10 gündür nakitteyim...okuduklarını yarısi 1800 hedeflemiş diğer yarısı ise çok şişti vede 1100 kere donecez diyor...burada ufak tefek halka arzdan kopartam diye düşünüyorum...ama geçen haftaki halka arzlar gumleyince bende tedirgin oldum

8. Acaba Biotrende basvuru yoğunluğu nasil? İzahnemede patronun alim taahhü veriyor sanirim. Bu konuda bilgisi olan var mi?

Sayfa 8/53 İlkİlk ... 67891018 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •