Sayfa 216/245 İlkİlk ... 116166206214215216217218226 ... SonSon
Arama sonucu : 1958 madde; 1,721 - 1,728 arası.

Konu: SANKO - Sanko Pazarlama

1.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    ben tekrar hisseye daldım bakalım bu hafta neler göreceğiz 10 tl üzeri güven gelir hisseye yoksa bu güven asla gelmez YTD
    Hoş geldin çelik çomak, hayırlı olsun

Alıntı Originally Posted by haydarpaşa Yazıyı Oku
    Çimko Beton; Gaziantep’te 5, Kilis’te 1 Adıyaman’da 2, Kahramanmaraşâ€™ta 2, Osmaniye’de 1, Hatay’da 1 ve Adana’da 1 tesis olmak üzere, toplam 13 hazır beton tesisi, 27 adet mobil ve 3 adet sabit beton pompası, 141 adet transmikseri ile yıllık 2.300.000 m3 üretim, taşıma ve pompalama kapasitesine sahiptir.

Çimko Narlı Çimento Fabrikası
    Çimko Adıyaman Çimento Fabrikası
    Bartın Çimento Fabrikası
    Gaziantep Ytong Çimento Fabrikası daha neler neler. Ben yeni öğrendim.

https://www.sanko.com.tr/tr/anasayfa.aspx bu Sanko Holding web sitesi. Sanko yatırım bütün bunların %60 ortağıymış. e mardin tek fabrika ile 6 tl ise bu neden hala 4 tl?
    Sanko pazarlama arkadaşım.bu hisseyi alarak yukarıdaki hiç bir şeye ortak değilsin.holding ayrı pazarlama ayrı.

Bu ara Sanko pazarlama ,sanki Sanko holdingin %60 ina sahipmiş gibi borsa yatırımcısına pazarlanıyor.bu bilgi yanlış.dogrusu holding , pazarlamanin %60 ina sahip.20-30 kat gidecek diye bir dedikodu dolaşıyor.gider mi gider.ama aslı olmayan bir çıkış olur.cunku Sanko pazarlama iplik, kumaş gibi alanlarda faaliyet gösteriyor.cimentolarla alakası yok.

Herkese bol kazançlar.

5. bir tarafı halka acık sonuçta İplik
    Örgü Kumaş
    Dokuma Kumaş (Denim)
    Ev Tekstili
    falan filan

6. yarında 4.42 üzeri kalması yeterli cuma karar günü olur ...göstergeler biraz şişmiş biraz soğutmalı

Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    bir tarafı halka acık sonuçta İplik
    Örgü Kumaş
    Dokuma Kumaş (Denim)
    Ev Tekstili
    falan filan
    İşte Sanko pazarlama budur.kisaca tekstil.cimento işi Sanko holding de . Bu hisse ile zerre alakası yok.

8.  Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    İşte Sanko pazarlama budur.kisaca tekstil.cimento işi Sanko holding de . Bu hisse ile zerre alakası yok.
    Boran paydaşım sizi kutlarım, nihayet Sanko Pazarlamayı doğru yorumlayan bir paydaşımız daha oldu.
    Cahil cahil yorumlara sinir oluyordum zira.

Sayfa 216/245 İlkİlk ... 116166206214215216217218226 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •