Sayfa 774/1001 İlkİlk ... 274674724764772773774775776784824874 ... SonSon
Arama sonucu : 8002 madde; 6,185 - 6,192 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI III ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    Ahmet Mergen'in geçen günkü teknik analizine göre endeks kopup gitmezse fincana kulp takılacak ve 109k-112k arasına kadar gevşeyecek.Bakalım bu analiz ne kadar doğru çıkacak.
    109'a kadar gelirse bakalım kimler sabredip elinde tutabilecek fonlarını.Satsan dert tutsan dert.
    İyi bir sinir sitemi lazım onun için.

2.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Hisse var Hektaş, Tüpraş, Petkim, YKB.
    Petkim çok az.
    Bol kazançlar üstadım Petkim bende de var Soda ekledim yanına bakalım aşağı dönerse ekleyecek bişeyler buluruz

3.  Alıntı Originally Posted by barise Yazıyı Oku
    Merhaba ,
    Acc 14 ünde satış verdim t+2 olduğu için 16nsında satıldı.
    Fakat fiyat ayın 15 indeki yani t+1deki fiyatı. Fiyatlar satıldığı gündeki fiyatlar değil mi?

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    T+1 fiyatı baz alınır.

4.  Alıntı Originally Posted by barise Yazıyı Oku
    Merhaba ,
    Acc 14 ünde satış verdim t+2 olduğu için 16nsında satıldı.
    Fakat fiyat ayın 15 indeki yani t+1deki fiyatı. Fiyatlar satıldığı gündeki fiyatlar değil mi?

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    15 fiyatına satılır, 16sinda hesaba geçer.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Bol kazançlar üstadım Petkim bende de var Soda ekledim yanına bakalım aşağı dönerse ekleyecek bişeyler buluruz
    Azeriler pek ekmek yedirecek gibi değil.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

6. ıpv + 0,04......

7.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    109'a kadar gelirse bakalım kimler sabredip elinde tutabilecek fonlarını.Satsan dert tutsan dert.
    İyi bir sinir sitemi lazım onun için.
    Ahmet Mergen çok ünlü ama çok iyi bir teknik analizci değil bence, bütün analizlerinde birkaç formasyon kullanır, en çok da fincan kulp yapar ama teknik analiz o kadar sığ bir iş değil. Selçuk Gönençler Twitter hesabını ve Ekotürk’deki analizlerini takip etmenizi öneriririm, 15 yıldır başarısızlığına pek rastlamadım..

8.  Alıntı Originally Posted by cedorzc Yazıyı Oku
    Ahmet Mergen çok ünlü ama çok iyi bir teknik analizci değil bence, bütün analizlerinde birkaç formasyon kullanır, en çok da fincan kulp yapar ama teknik analiz o kadar sığ bir iş değil. Selçuk Gönençler Twitter hesabını ve Ekotürk’deki analizlerini takip etmenizi öneriririm, 15 yıldır başarısızlığına pek rastlamadım..
    En son zarar kes önermiş.

Sayfa 774/1001 İlkİlk ... 274674724764772773774775776784824874 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •