Sayfa 83/188 İlkİlk ... 3373818283848593133183 ... SonSon
Arama sonucu : 1502 madde; 657 - 664 arası.

Konu: SMART - Smartiks Yazılım Anonim Şirketi

1.  Alıntı Originally Posted by KAPTANX Yazıyı Oku
    Bugun TEB BNP PARIBAS satista idi Sn Future1905, 2.68 fiyatla 113.000 lot gordum, bu satan yabanci o alan yabanci olabilir mi? Yabancinin satisa başladigi degerlendirmesini yapabilirmiyiz acaba? Bir de, bu asamada yabanci oldugundan veya "biyikli" tabir edilen yabanci gorunumlu yerli olmadigindan nasil emin olabiliriz?Tesekkurler
    Kardeş belli göstergelere göre yorum yapabilirsin borsada zaten budur sadece bu hisse özelinde değil bugün garantide gerçek yabancı mı bıyıklı yabancı mı olup olmadığını yüzde yüz anlayamassın aslında önemli olan sadece yabancının alıp almamasıda değildir ben ne yabancılar gördüm sattıklarının kat ve katlarını çok daha yüksek seviyelerden geri aldıklarını
    ben ogün takasta tebi gördüğümde o günkü takas analizine göre olumlu buldum zaten 4.5 fiyatını bu TEB bnp paribas verdi ve verdiği fiyat için topladığını öngördüm bugün en büyük satıcı o ama buda yalan olabilir belki cep to cep yapıp kendi hisselerini başka bir takasta toplayacaktır bu bilinmez en azından şimdilik
    ben şunu söylerim böyle hisselerde şu aşamada temel teknikten çok daha kıymetlidir borsamızdaki yazılım şirketlerinin halka arzdan sonra 5 yıllık grafiklerini açın bakın nerelerden nerelere gelmiş yorum yapmaya bile gerek yok hele bir 2. Çeyrek gelsin yıl sonu bakalım ne yapacak kar zarar Allah bilir bu arada takaslarda daha net belli olur bugün satış Haberide mesela olumlu topu topu satılacak 800 bin hisse kalmış çoğu satılmış bu normalleşme güzel şimdi artık bir babayiğidin bu seviyelerden yavaş yavaş toplaması kalacak hisseyi

İyi geceler

Hissenin ucuz mu pahalı mı olduğu konusunda kimsenin fikri yok herhalde

3. Bilançoda büyük ihtimalle zarar yazar bu...

4.  Alıntı Originally Posted by bombom41 Yazıyı Oku
    Bilançoda büyük ihtimalle zarar yazar bu...
    Bu öngörüye nasıl vardınız? Son dönemlerde hiç bir çeyrekte zarar açıklamamış.
    Bildiğiniz tek seferlik bir gider mi var?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

5. Atip tutuyorlar iste bosverin siz kendiniz gidin arastirin bakalim son 5yilda kac defa zarar yazmis. Agzi olan konusuyor...

6.  Alıntı Originally Posted by titan15 Yazıyı Oku
    Atip tutuyorlar iste bosverin siz kendiniz gidin arastirin bakalim son 5yilda kac defa zarar yazmis. Agzi olan konusuyor...
    Var ise bilmediğimiz bir öngörüsü paylaşır öğreniriz diye düşündüm.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

7. 2.73 ustune atıp kalırsa ivme kazanabilir 2.76-2.80-2.86 .2.90 test edebilir

8.  Alıntı Originally Posted by Burak17 Yazıyı Oku
    2.73 ustune atıp kalırsa ivme kazanabilir 2.76-2.80-2.86 .2.90 test edebilir

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 83/188 İlkİlk ... 3373818283848593133183 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •