Sayfa 36/64 İlkİlk ... 26343536373846 ... SonSon
Arama sonucu : 505 madde; 281 - 288 arası.

Konu: CASA - Casa Emtia Petrol Kimyevi ve Türevleri San. Tic. A.Ş.

1. Son anda 10000 lotu kim neden aldı acaba

Ben ce almadılar daha verdiler...17:55 de 22.48 de 8500 kadar alıcı vardı.18.05 ve 18.08 de 2439 a düştü 8500 den demek ki almak isteyene al buyur dükkan senin demişler...alıcılı olsaydı,22.48 lerin üzerine çıkması lazım di bence.
    Son düzenleme : batık; 16-06-2020 saat: 19:57.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Ben ce almadılar daha verdiler...17:55 de 22.48 de 8500 kadar alıcı vardı.18.05 ve 18.08 de 2439 a düştü 8500 den demek ki almak isteyene al buyur dükkan senin demişler...alıcılı olsaydı,22.48 lerin üzerine çıkması lazım di bence.
    Sanmıyorum bu kağıda kimse öyle alıs yazmaz al gulum ver gulum tarzı bır durum olabılır tahtayı denemiş olabilirler belırlı aralıkta tutunabılıyor olması iyi fakat fıyatın ne oldugu eslesme görülememesi toparlanma olsada sağlamlık oluşturmuyor

Ben bugün itibarıyla çoğunu çıktım.Çok cüzi bıraktım.kendi kendime al gülüm ver gülüm yaptım, bir kaç gün..ama o kazandı,ben kaybettim.Kalanlara bol şanş.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Genel kuruluna pek bır sey kalmadı bakalım neler olacak en önemlisi haftalık kapanış bol şans

6. Şaka gibi 400 lotla taban olacak nerdeyse. Genel kurul öncesi nedir böyle. Bakalım bu fiyatlara satanlar sonra pişman olur bence. Ama toparlar izleyip göreceğiz

7.  Alıntı Originally Posted by 02beyza Yazıyı Oku
    Şaka gibi 400 lotla taban olacak nerdeyse. Genel kurul öncesi nedir böyle. Bakalım bu fiyatlara satanlar sonra pişman olur bence. Ama toparlar izleyip göreceğiz
    4.8 ortalamali hisseler ile bugün vedalastim. Üzüldüm şimdiden açıkçası kismette 22 üstü yokmuş benim için önü açık olduğunu düşünüyorum alanlara selamlar bol kazanclar

8.  Alıntı Originally Posted by Zagor6 Yazıyı Oku
    4.8 ortalamali hisseler ile bugün vedalastim. Üzüldüm şimdiden açıkçası kismette 22 üstü yokmuş benim için önü açık olduğunu düşünüyorum alanlara selamlar bol kazanclar
    Maşallah çok güzel kazanmışsınız. Allah ağız tadıyla yemeyi nasıp etsin. Ben bekliyorum. Sen sattiysan yarın tavan olur artık.))
    Şaka bir yana ama keşke biraz daha bekleseydin bence. Daha öncede söyledim inşallah temmuz ayı Casa ayı olacak. Tâbi ki sadece temenni benim ki. Bakalım görelim.

Sayfa 36/64 İlkİlk ... 26343536373846 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •