Sayfa 31/147 İlkİlk ... 2129303132334181131 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 241 - 248 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by çakal...... Yazıyı Oku
    Yıllık ciro 10.000.000 TL olan bir şirket bırak yakınizleme pazarını borsada olması yanlış.
    Bu ciroları en ufak inşaat firmaları bile yapabiliyor. 20 dairelik bir inşaat projesi ortalama 9 ayda tamamlanıyor. Tanesi 500.000 TL den satılsa 10.000.000 tl ciro yapıyor.
    Bir düşünün çevrenizde ne kadar çok böyle firmaların bulunduğunu.
    Türkiye’de yaklaşık 250.000 civarında böyle firma bulunuyor. Ama hiçbiri borsada olmaz olamaz.
    Borsada alım yaparken şirketleri iyi incelemekte fayda var.
    SPK benimle aynı görüşte. Yakın izlemeye devam.

2. Kimse kalmadı galiba.

3. Ben burdayim..2019 nisandan beri burdayım.
    Maliyetim 1.30 ya 0 a veririm ya haber çıkınca veririm ..
    Tek hissem selgd değil..burdaki paramı unuttum zaten..

Şirketten olumlu haberler geleceğine inanıyorum..zaten biz gözaltı pazarindaydik..
    değişen üzülecek birşey yok..
    Sadece Zaman kaybı var..
     Alıntı Originally Posted by çakal...... Yazıyı Oku
    Kimse kalmadı galiba.
    MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Şirketten yeni Kap aciklamasi geldi..
    Çok mantıklı bir açıklama yapmışlar..
    Borsa İstanbul'un kararına saygı duymakla beraber sunulan gerçeklere katılmadıklarini söylemişler..

Yatırımcı ilişkilerini aradım çok uzgundu ve Yeniden başvuracaklarini söyledi..

Madem reddeceklerdi neden 9 ay beklettiler anlayamıyorum..

Selcuk GİDA
    -kucuk bir şirket
    -az kar ediyor

Ama
    -ozsermayesi eksi değil (bistte işlem gören özsermayesi eksi olan şirketler var)
    -Alacati aydın arsa projeleri var.
    -100 bin dolar banka borcu bile yok..
    -vergi borçları zaten yapılandırılmis..

Açıkçası bize karşı iyi niyetli yaklaşıldığını düşünmüyorum..

5.  Alıntı Originally Posted by TrautMann Yazıyı Oku
    Şirketten yeni Kap aciklamasi geldi..
    Çok mantıklı bir açıklama yapmışlar..
    Borsa İstanbul'un kararına saygı duymakla beraber sunulan gerçeklere katılmadıklarini söylemişler..

Yatırımcı ilişkilerini aradım çok uzgundu ve Yeniden başvuracaklarini söyledi..

Madem reddeceklerdi neden 9 ay beklettiler anlayamıyorum..

Selcuk GİDA
    -kucuk bir şirket
    -az kar ediyor

Ama
    -ozsermayesi eksi değil (bistte işlem gören özsermayesi eksi olan şirketler var)
    -Alacati aydın arsa projeleri var.
    -100 bin dolar banka borcu bile yok..
    -vergi borçları zaten yapılandırılmis..

Açıkçası bize karşı iyi niyetli yaklaşıldığını düşünmüyorum..

Benim önceki sayfada paylaştığım gibi.
    Şirket küçük olduğu için beğenmediler. 10 milyon ciro var firmada, ne kar yapacakta ne dağıtacak.
    Yazdığım yazıyı birkez daha okumanızı tavsiye ediyorum.
    Ytd.

6. Cumartesi cumartesi hayır olur inşallah.

Selçuk Gıda Endüstri İhracat İthalat Anonim Şirketi11.01.2020 14:19GAYRİMENKUL PROJELERİMİZ HAKKINDA
    * * GAYRİMENKUL PROJELERİMİZ HAKKINDA
    1-*Şirketimiz aktiflerinde yer alan İzmir ili Konak İlçesi Mersinli Mahallesi Kazancı Mevkiindeki 264 Pafta, 1509 Ada, 14 Parsel numarası ile kayıtlı ihtiyaç fazlası ve atıl durumdaki Depo amaçlı kullanılan 5(beş) katlı binamızın satılması için karar almış bulunmaktayız. Söz konusu taşınmazımız için 2.200.000 TL. satış bedeli tespiti yaparak, bölge genelindeki satış kanalları ile gerekli girişimleri başlatmış bulunmaktayız.
    Diğer taraftan ;
    2-*06-01-2016 ve 04-03-2016 tarihlerinde özel durum açıklamalarımızda, Şirket aktifinde yer almakla birlikte kullanımda olmayan konut + ticari imarlı Aydın ili, Germencik ilçesi, - pafta, 147 ada, 18 parselde yatırım amacıyla bulunan deponun 16-11-2015 tarih ve 016523 sayı ile Aydın Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne yapmış olduğumuz "Kentsel dönüşüm kapsamına alınması " müracaatı 05-01-2016 tarih ve 13416472-502.01-E.19 sayı numarası ile ilgili müdürlük tarafından "Kentsel Dönüşüm" kapsamına alınması onaylanmış olduğunu bildirilmiştik.
    Bu bağlamda ülke ekonomisindeki finansal gelişmeler doğrultusunda gayrimenkul piyasalarındaki pozitif beklentiler ile birlikte, yukarıdaki belirtmiş olduğumuz gayrimenkul projesine başlama kararı almış bulunmaktayız. Söz konusu proje, ofis ve konutların yer aldığı 32 bağımsız bölümden oluşmaktadır.
    Projenin finansmanı, pazarlanması ve teknik detaylarına ilişkin açıklamalarımızı devam eden süreçte kamuoyu ile paylaşacağımızı bildiririz.*
    Saygılarımızla,

7. Projeler yavaş yavaş geliyor..
    Arsa satışı.
    Aydın ortaklar projesi..
    Ve sırada ki Alaçatı projesi olmali

8. Projeden gelecek para en az 8-10 milyon TL kar,diğer depo satışı. 2.2 milyon TL ,12 milyon tl kar cepte,en güzeli ise 2,2 milyon TL yi SGK borçlarını kapatır ise kesinlikle artık göz altı pazarından çıkacağını tahmin ediyorum,şirket artık kendini düzlüğe çıkarmak istiyor

Sayfa 31/147 İlkİlk ... 2129303132334181131 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •