Sayfa 491/1000 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591991 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 3,921 - 3,928 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Tabi faiz artışı, ovp ve yarın itibariyle 3.çeyrek bilançolarında görünecek son gün kuru. Mecbur gelene geçene verdi doları.

2. Bu doların neden düştüğünü;bu forumda sürekli yazıp- çizen ve neredeyse forumun ev sahibi olan ayhan bey bilmezse hiç kimse bilemez. Eminim kendisi biliyordur ve yazamıyordur. Olsun biz kendisini çok seviyoruz ve derinden izliyoruz.

Alıntı Originally Posted by hisar06 Yazıyı Oku
    Bu doların neden düştüğünü;bu forumda sürekli yazıp- çizen ve neredeyse forumun ev sahibi olan ayhan bey bilmezse hiç kimse bilemez. Eminim kendisi biliyordur ve yazamıyordur. Olsun biz kendisini çok seviyoruz ve derinden izliyoruz.
    Yabancılar asgari 250.000 USD'lik gayrimenkul alıp, vatandaşlık kuyruğu mu oluşturdular?

Bu doların neden düştüğünü;bu forumda sürekli yazıp- çizen ve neredeyse forumun ev sahibi olan ayhan bey bilmezse hiç kimse bilemez. Eminim kendisi biliyordur ve yazamıyordur. Olsun biz kendisini çok seviyoruz ve derinden izliyoruz.
    akbankın kredisi onaylandı bu yuzden dolar düştü 16 saat sonra tekrar yükselişe gecer.

Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    akbankın kredisi onaylandı bu yuzden dolar düştü 16 saat sonra tekrar yükselişe gecer.
    Yarın vakıbank ın p.tesi günü işbank ın ayni tutarda sendikasyom ödemesi var.
    Dürüstlük bitmeyen sermayedir.

6.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    Yok yok sn. eksina, bu iş kredi işi değil. Çoğu kişi tahmin ediyor ama kesin bilgiye ulaşmaları imkansız. Gerçeği sadece başkan biliyor.

7. Ben ben biliyorum. Biliyırdum ama unuttum

Yok yok sn. eksina, bu iş kredi işi değil. Çoğu kişi tahmin ediyor ama kesin bilgiye ulaşmaları imkansız. Gerçeği sadece başkan biliyor.
    başka bir iş olsa duyulurdu yerin kulagı var

Sayfa 491/1000 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591991 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •