Sayfa 50/278 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon
Arama sonucu : 2222 madde; 393 - 400 arası.

Konu: DESPC - Despec Bilgisayar

1. 24 ocak-24 şubat 2017 tarihlerindede bu hareketleri tekrarlamış.sonrası malum.ytd.

2. temettü temettü temettümüzü isteriz (2012 yılındaki gibi hani bedelsizde verse hiçte fena olmaz)

3. ilk çeyrek sonuçları nasıl gelicek onuda çok merak ediyorum.ytd.

4. Temettü henüz açıklanmadı degil mi arkadaslar

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bu hisse de pozisyon almış bazı yeni yatırımcı arkadaşlar iyi izliyordur umarım. Yatay seyir kontrollü düşüşler bazen olağan ve iyidir. Teknik mutlaka hisselere bakın çok şey gösterir. Rsi, ma, bollinger, trigger öğrenin. Hiç bir kağıtta hissi hareket edilmez, önceden şöyleydi şimdi böyle olmaz, zaten geçen gün takas izleme önemini de tecrübe ettik.
    Hisse ile ilgili yorumum olağan hareketler, ben cuma kapanışına kadar böyle bekliyorum. Zaten endeks 90.000 leri gördüğünde kar satışları normal. Bu gün hacim olarak ta düşüktük. Teknik bozulmadığı sürece hedefe doğru gider.
    Bol kazançlar

Sn. Scarface;

Sizi gerçekten tebrik ederim. Nokta atışı tespitleriniz var. Ancak bu kadar olur.
    Lütfen bu yolculukta bizi sizsiz bırakmayın. İyi teknikçilere ihtiyacımız olacak bu zorlu yolda.
    "Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

7. Sn mausolos
    Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim şeref duydum.
    Ben uv ve ov hisseleri genelde bist 30 ve bist 100 olaracak şekilde belirliyorum. Kv poz için böyle tekniği güzel hisselerde bulunuyorum. Burası için bir hedefim var bulana kadar buradayım, cuma dan cumaya bakıyorum hedefe uzaklığıma. Ama herzaman elimden gelen bir şeyse yardıma hazırım

8.  Alıntı Originally Posted by eren-baris Yazıyı Oku
    Temettü henüz açıklanmadı degil mi arkadaslar

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Mart sonunda diye biliyorum.ytd.yanlıssa düzeltin.

Sayfa 50/278 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •