Sayfa 238/278 İlkİlk ... 138188228236237238239240248 ... SonSon
Arama sonucu : 2223 madde; 1,897 - 1,904 arası.

Konu: DERHL - Derlüks Yatırım Holding

215 üstü kapanış olursa gelirim demiştim. Çerezlik alayım sabahtan.
    Hacimde bizim de kimyonumuz bulunsun
    Bana özenip de kimse almasın he. Bilsem 190dan alıp 220den satardım.
    Dut gibi silkelediler beni
    Yazdıklarım al-sat-tut tavsiyesi değildir.
    Kurt kışı geçirir, ama yediği ayazı unutmaz !!!

2.  Alıntı Originally Posted by Limoncu Yazıyı Oku
    215 üstü kapanış olursa gelirim demiştim. Çerezlik alayım sabahtan.
    Hacimde bizim de kimyonumuz bulunsun
    Bana özenip de kimse almasın he. Bilsem 190dan alıp 220den satardım.
    Dut gibi silkelediler beni
    Sayın Limoncu benim hedefim bu hissedeki kazancımla çerez dükkanı açmak, çerezleri benden alırsın artık.
    Şaka bir yana da çerez parası kazanmakla olmuyor bu işler, büyük balık yakalamak lazım. YTD

Alıntı Originally Posted by Tecrübesabırşans Yazıyı Oku
    Sayın Limoncu benim hedefim bu hissedeki kazancımla çerez dükkanı açmak, çerezleri benden alırsın artık.
    Şaka bir yana da çerez parası kazanmakla olmuyor bu işler, büyük balık yakalamak lazım. YTD
    Borsadaki param toplamda 20bin tl şu anda. 15 16 binlik kısmı farklı bir hissede yatmakta. Kalan kısmı da 2bin lot ediyor burda..
    Çerezleri neresi en yakınsa ordan alırım yorulmaya gerek yok
    Allah daha çok versin gönlü nefsi temize..

4. Bu enbesil kagitta sadece zaman kaybim var birde kaçan kağıtlar nasıl olsa birgün buda gidecek ve ben bu trenden inmeyeceğim biraz damızlık birakacam diğerlerinide uygun bir yerden verecem...tabiki karla....spege duyurulur.. ytd

5.  Alıntı Originally Posted by Limoncu Yazıyı Oku
    Borsadaki param toplamda 20bin tl şu anda. 15 16 binlik kısmı farklı bir hissede yatmakta. Kalan kısmı da 2bin lot ediyor burda..
    Çerezleri neresi en yakınsa ordan alırım yorulmaya gerek yok
    Allah daha çok versin gönlü nefsi temize..
    Paranın miktarı önemli değil, çok hisse yakaladım dipte beklemediğim için birşey kazanamadım, 10 yıllık borsa hayatımda elde var sıfır. Nickimde sabır yazıyor ama ben de olmayan şeydi bu, bu hisse bana sabrı öğretiyor. Anladım ki piyasa bir deniz ben bir kum tanesi. Piyasayı yönetmem, en yüksek kârı yakalamam imkansız. Ucuz hisse alıp hedef koyup beklemekten başka çare yok.

6.  Alıntı Originally Posted by maruf2001 Yazıyı Oku
    Bu enbesil kagitta sadece zaman kaybim var birde kaçan kağıtlar nasıl olsa birgün buda gidecek ve ben bu trenden inmeyeceğim biraz damızlık birakacam diğerlerinide uygun bir yerden verecem...tabiki karla....spege duyurulur.. ytd
    Yüzde 15, yüzde 8, yüzde 4 düşerek 3 günde milletin eline verdiler. Çıkarken birinci vitesde çıkıyor. İstedikleri mallar gelmiyor bir türlü. Bende spek e diyorum ki artık bu hisseyi düşürerek para kazanıp hisse toplayamazsın, elindeki maldan da olursun. Adam gibi yukarı götürerek hisse toplayacaksın. Benim sana verecek 1 lotum dahi yok. Cemal,Selçuk,Taner kazanacaksa bende kazanacağım, kaybedecekse bende kaybedeceğim. YTD.

Püfür püfür estiriyorlar gene. Ben alınca eli kolu ayrı oynuyor hissenin.

8.  Alıntı Originally Posted by Limoncu Yazıyı Oku
    Püfür püfür estiriyorlar gene. Ben alınca eli kolu ayrı oynuyor hissenin.
    Kaldıracaklardır artık , az sabır...

Paylaşımlarım sohbet amaçlıdır...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

Sayfa 238/278 İlkİlk ... 138188228236237238239240248 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •