Sayfa 40/230 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon
Arama sonucu : 1839 madde; 313 - 320 arası.

Konu: XU100'de Anatrendler

survival Guest
     Alıntı Originally Posted by DEVİR Yazıyı Oku
    Sosyal medya hesabım hiç olmadı. Twitter, facebook, instagram bana göre fuzuli işler. Zamanım da yok ayrıca. Şu sıralar yurtdışı hazırlığı yapıyorum. En az 1 yıl Batı Sahra'da olacağım. Sık yazamayabilirim. Boko Haram beni yakalarsa Elliott'a güveniyorum. Onlara trade yaptırabilirim yırtmak için
    --
    --
    DEVİR Hocam Allah korusun, inşallah işler iyi gider ve sağlıkla gider sağlıkla dönersiniz. En önemlisi reelde yaptığımız işler, sağlık ve huzur.. Sosyal medya konusunda cok haklısınız.. Arada internete girdiğinizde bize sağlıklı olduğunuzu iletin yeter..
    Selamlar.

2. Hocam Batı Sahra baktım da küçük bir yermiş. 1 yıl umarım sağlıkla geçer gelirsiniz.

3.  Alıntı Originally Posted by emperador Yazıyı Oku
    Hocam Batı Sahra baktım da küçük bir yermiş. 1 yıl umarım sağlıkla geçer gelirsiniz.
    Ülke olarak orası değil. Ben bölge anlamında söylemiştim. Yani orta-batı afrika anlamında.
    --

4.  Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    borsa için düşünceniz nedir zamanlama ve fiyat 93 binlermi devir hoca
    Seviye olarak 93-95 arası ama zamanlamayı genelde tutturamıyorum. Ondan önce 106000 bekliyorum.
    --

5.  Alıntı Originally Posted by survival Yazıyı Oku
    DEVİR Hocam Allah korusun, inşallah işler iyi gider ve sağlıkla gider sağlıkla dönersiniz. En önemlisi reelde yaptığımız işler, sağlık ve huzur.. Sosyal medya konusunda cok haklısınız.. Arada internete girdiğinizde bize sağlıklı olduğunuzu iletin yeter..
    Selamlar.
    Sarıhumma, tetanoz, tifo, menenjit aşıları oldum. Onlar sıkıntı değil. Asıl mikrop şantiyeci mikrobu. Onun aşısı yok maalesef
    --

6. kolay gelsin. güle gidin - gelin.

merhaba arkadaşlar..

izininz olursa bende bir kaç çızık eklemek isterim...

İZİN VAR MI

8.  Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    merhaba arkadaşlar..

izininz olursa bende bir kaç çızık eklemek isterim...

İZİN VAR MI
    memnun oluruz syn radyolog bekliyoruz

Sayfa 40/230 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •